Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, elmesélitek életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elmesélitek életetek legkiábrándítóbb szexuális élményét?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2016. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlackSword ***** válasza:
53%
Meghúztak matekból...
2016. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem meséled el te, és kérd ki a véleményeket ?
2016. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Rá markoltam 1 villanypásztora és az megb1szott. :D
2016. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Na viccet félre téve leírom az enyémet :D

Nekem az első volt a leg gázabb:D Haverjaim bele erőltettek egy olyan kapcsolatba amit magam se akartam.Csaj áthívott hozzá,hogy ház avató bulija lesz menjek,mondtam oké elmegyek.Elmeséltem haveroknak na jöttek a tanácsok előtte verjem ki sokszor mert gáz lesz ha hamar elmegyek,nekem ugye ő volt az első a csajnak meg már sok pasija volt.Na szóval megfogadtam a szűz haverjaim tanácsát előtte este kivertem 7-szer... indulás előtt 2-3x :D Na jól van.Utána elmentem hozzá már sok ember ott volt egy csomó ismeretlen meg 1-2 olyan ember akivel nem voltam rosszba de még se voltunk olyan jóba szóval persze miért is kéne el lazulni vagy valami nyugisabb hely :D Hozzá teszem a csajjal se voltam valami nagy bizalmi kapcsolatba,úgy voltam vele kihasználom a helyzetet.Utána elkezdtünk piálni.Mondta a csaj h menjünk félre... Oké már hatott a pia voltam hányni minden :D Bemegyünk szobába lehúzza a redőnyt lekapcsolja a villanyt korom sötét van,sok kiverés mutatkozott+pia meg pici önbizalomhiány mégis csak az első... nem állt fel oké 5-10 perc múlva kimegyünk többiekhez.Utána még ittam este fele már kezdett vissza jönni a férfiasságom meg elmeséltem a csajnak h nekem ez az első.Kint volt egy ágy a szoba mellett mi ott aludtunk a többiek a szobába.Este elkezdtünk beszélni néhány mondatot váltottunk sztm előző helyzet után mind2-en zavarba voltunk.Na mind1 neki álltunk kb sztm volt egy 70% merevedésem ... :D+pia+óvszer+ kutya ott volt a közelünkbe volt h oda jött és nyalogatta a lábam ... :D meg előző után egy kis önbizalomhiánnyal párosodva,2 óráig küldöm a csajt nem is tudok annyira oda figyelni 100 fele járt a gondolatom nem tudtam el lazulni se korom sötétbe nem láttam a csajt akit dugok meg nem is voltunk régóta együtt.Végül el se mentem benne csak 2 óráig dugtam :D Ja meg a legjobbat le se írtam,tapasztalt csaj elvárta tőlem,hogy én adjam a tempót meg én domináljak az ágyba.Szóval el se mentem benne csak 2 óráig dugtam utána egy kis kellemetlen beszélgetés "szex közbe se nagyon beszéltünk de a pia miatt eléggé sok minden kiesett" és elaludtunk.Minden ellenem volt azon az este :D Csajjal szakítottunk néhány hónap múlva...Meg se beszéltük a dolgokat én 2 évig abba hittben éltem,hogy valami velem nem okés.Nem mertem más kapcsolatba belevágni,nem mertem nagyon mesélni róla senkinek 17 voltam.Aztán 2 év múlva egy ismerős csajjal találkoztam elkezdtünk beszélgetni vele jól kijöttem nem volt semmi feszültség stb állapot,ő vele meg minden jó volt,szóval rájöttem hogy semmi gáz nem volt velem,csak abnormális helyzetbe kerültem.

Szóval szüzességem elvesztése egy szar történet volt:D

2016. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsivá tettetek, megkérdeztem a férjem.

És engedélyt kaptam névtelenül megosztani.

:D

Buliban szedte össze a csajt, hazavitte, és kiderült, hogy sem az intimrégió karbantartása, sem az alapvető higiénia nem volt a csaj erőssége.

Magyarán: ősdzsungel és húgyszag. Guszta.

Állítása szerint azt kamuzta hogy túl sokat ivott és nem áll fel. Aztán úriember módjára a földön aludt.

2016. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

röviden: szüzesség elvesztésére én is jó pár kiveréssel és vodkával készültem. Az lett az eredménye, hogy nehéz volt felszopni, majd mire felkerül a gumi meg elérkezett a berakás, már csak 70% on álltam, így vissza a szopáshoz. Ezt eljátszottuk párszor. Majd végül 1 óráig szopott mire elélveztem.


Sajnáltam, mert azt hitte nem kívánom. Elvettem az önbizalmát. Pedig minden csak miattam volt. Ő segítőkész volt. Mondta, hogy simogassam, csókolóztunk feszültséglevezetésként hogy talán majd utána megy.


Mikor sikerült elmenni spriccelve azzal a lendülettel álltam is fel az ágy széléről. Fürdőszoba, majd agyőőő... leléptem. :)

2016. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Kb 28 voltam, megismerkedtem egy bomba csajjal egy partyn. Gyonyoru volt, hosszu labak, feszes popsi, eljarkaltunk kajalni, moziba es egy het utan lefekudtunk (kivartam).


O 24 volt, a lenyeg az hogy atmentunk hozza, minden oke es anal szex, es utana a farkam szo szerint olyan volt mintha az egeszet valami csokiba logattam volna, plusz borzalmas szaga volt. Es egyszeruen nem tudtam folytatni, de fogalmam sem volt h mit mondjak, mert nem akartam megbantani.


Mondtam, h ez igy nekem most annyira nem mukodik, erre meglatja erohogi magat es megszolal:bocsika, meg mindig vihoraszik, mikozben nem vicc az egesz farkam szros volt, nem csak kicsit hanem nagyon,


Vegre elrohanok lemosni legszivesebben orditva hanytam volna, erre bejon a furdobe leul a klotyora es fingik egyet. Ranezek, h ez most ilyenkor megis mi, erre csak rohogcsel es mondja h bocsika. Ez volt a nagy bombano hosszu combokkal, az eletben tobbet nem lattam, meg hivogatott de leepitettem.


Azota nem csinaltam analt, sztem fobiam lett. Evekkel kesobb megint jott egy baromi csinos, magas jono, de meglattam es egy hatalmas adag szarkupac jutott eszembe, szoval kihagytam.


Sokaig megmaradt bennem ez a dolog, nekem szamit a csaj higieniaja lehet barmekkora jocsaj, ezt nem birom elviselni.


Meg az az idota rohoges ...bocsika. .

2016. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Badoon megismertem egy csajt, nem tetszett de ráírtam, nem tudom miért! Visszaírt de gondoltam úgyse lesz semmi kicsit rámenősebben írok mint ahogy szoktam. Ez eléggé bejött neki, beszélgettünk meg írtam ,h majd ha jön akkor mi így meg úgy egész éjjel szexelünk stb, mondta , h áááá ő így első talinál tuti nem, ő nem olyan lány (nem gondoltam tényleg megbeszélni találkozót tekintve ,h másik városban akik én meg tuti nem utazom oda miatta) Pár nap múlva írt ,h jön egy ismerőséhez abba a városba ahol én lakom és nyomhatnánk egy menetet . Hát mondtam jól van miért ne úgyis régen voltam már akkor nővel meg amúgy is yolo! Kocsiba ültem találkoztam vele ittunk egy kávét, nem volt annyira rossz alakra mint számítottam rá a képek alapján bár az arca nagyon nem tetszett. Hazavittem és elkezdett beszólogatni ,h rám férne egy kis kondi, lehetne nagyobb rend, a kutyával foglalkozhatnék többet stb :D Miután mindent megszólt a lakásban nekiálltunk szexelni de nem csinált semmit csak feküdt mint egy zsák krumpli és a lábait se nyitotta szét normálisan, alig fértem oda és eléggé büdi is volt :\ Amikor 5. kérésre hajlandó volt felül lenni sikerült elélveznie de úgy ment el ,h közben felhúzta az orrán a bőrt , nem is értettem és kilátszott az ínye meg a hatalmas fogai. Úgy nézett ki mint valami összeégett paripa. Hát nekem ott annyi volt az összes vér visszajutott az agyamba egy perc alatt! Utaltam rá ,h aktuálissá vált találkoznia a bnőjével. Mondta ,h tudja ,h meg volt beszélve ,h csak szex de szeretné tudni,h talizunk-e még? mondom majd megdumáljuk. Aztán ennyiben maradt a dolog. Azóta abbahagytam a Badoon való keresgélést!
2016. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-asnak:


Mi közbe olvastam a sztoridat.......majdnem szétharaptam az öklöm. O.o

2016. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!