Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszagondolva a pasid mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszagondolva a pasid mennyire volt érdeklődő irányodba az ismerkedésetekkor?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy most ex, vagy jelenleg is a párod, a lényeg, hogy komoly kapcsolat volt.

Érdekelne, hogy tipikus pasi dolog az, hogy tudja a munkád, a hobbid, meg nagyjábóli dolgokat de túl sokat nem érdeklődött vagy épp ellenkezőleg, érdelelte ki vagy, milyen vagy, tehát sok mindent ami rólad szól?


2021. dec. 8. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon erdeklodo volt es erzodott, hogy oszinten kivancsi ram, ezert is tudtam mar az elejen, h o tenyleg komolyan gondolja velem.
2021. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Egy másik lány iránt érdeklődött, én csak később jöttem a képbe, de azután meg is gondolta magát.
2021. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Kifejezetten érdeklődő volt.
2021. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden érdekelte, és meg is jegyezte. Érdeklődött apró kis dolgok után is. A mai napig ilyen.
2021. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennyi elég is.😁
2021. dec. 8. 08:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden érdekelte (most is érdekli) rólam, mindent meg is jegyzett amit mondtam. Az exem viszont alig kérdezett valamit, mindig csak én érdeklődtem felőle, a végén úgy éreztem magam mint egy vallató tiszt. Aztán szakítottunk, jobban tetszett neki valaki más.


Szóval, amelyik férfi igazán veled akar lenni, azt minden érdekelni fogja rólad.

2021. dec. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Általában a nők nem érdeklődnek
2021. dec. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Még a személyimet is látni akarta! :-D Persze hogy érdeklődő,

alap egy normálisan induló kapcsolatban.

2021. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönös érdekelődés volt, aztán elkezdett egy olyan helyen dolgozni, ami szerintem nem tesz jót neki, így a kapcsolatunknak sem. Egyébként lángoló szerelemnek indult, ami remélem, a mai napig kölcsönös.

Azért fogalmazok így, mert néha akadnak kétségeim.

2021. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!