Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok a 12 évnyi korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok a 12 évnyi korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a 12 év a pasi javára?Van egy ismerősöm,aki nekem nagyon tetszik,de én nem tudom hogy tetszem-e neki,és lehet hogy "kislányként" kezelne,vagy legalábbis nem nőként tekint rám,ráadásul ha össze is jönnénk,mit szólnának az emberek?
2010. szept. 6. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem a korkülömbséggel van baj hanem azzal hogy azzal foglalkozol hogy mit szólnának az emberek!!!!

Köztem és a párom között 11 év van az ő javára!!!!

Ha igazán szeretitek egymást akkor ne amiatt a 12 év miatt fájjon a fejed! Sokkal inkább azért hogy mit vártok el egyástól! Gondolok itt arra hogy szeretnétek-e mindketten babát. Mert ha már ő nem akar akkor szerinte ne kösd le magad, de ha nyitott egy ilyen kapcsolatra is akkor már csak rajtatok áll hogy mi lesz ebből az egészből!

21/N

2010. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jajj nem mindegy akar-e gyereket vagy sem..?


amúgy szerintem nem, bár tudni kéne hány évesek vagytok, de ha elmúltál 18, onnantól kezdve nem sok.

2010. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem undorító az ilyen sok korkülönbség.

Nem igaz, hogy a lányok vén f*szra vágynak mikor találhatnának korukbeli vagy max 2-3 évvel idősebb pasit.

2010. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem sok, van ilyen.
2010. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ milyen idősek vagytok. Ha pl. 14 és 26 akkor szerintem reménytelen a dolog, de 24 és 36 évnél nem már nem hiszem hogy olyan sokat számít.
2010. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kuleszmulesz ***** válasza:
Ha 12 éves vagy, akkor kicsit gáz, ha 82 éves vagy, egyáltalán nem az!
2010. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem ezzel semmi gond nincs!

"vén f.sz"??? Inkább érett gondolkodású, érző felnőtt férfi. Köztem és a párom között 13 év van az Ő javára. És ezzel semmi gond. Már 7 éve vagyunk együtt. :)

Soha nem szerettem a korombeli srácokat, éretlen gyerekek.


Ne másokkal foglalkozz.

Próbáld megmutatni neki, hogy nem egy kislány vagy, hanem egy intelligens nő. Beszélgess vele komoly dolgokról (világnézet, politika..). Az ilyet nagyon értékelik a férfiak.

2010. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem sok,ha nincs más.Még mindig jobb,mint egyedül.

Csak álmodozol kérdező,mert nem tudod hogy tetszel-e neki,ráadásul nem is biztos hogy összejönne egy kislánnyal.Nem lehetsz több 16-nál.

2010. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!:)

Én 20 éves vagyok,ő pedig 32.Igazából nem is annyira érdekelne mások véleménye,ha tényleg összejönnénk,és ha a családom is elfogadná őt,de nem tudom,hogy erre mennyi esély van.

2010. szept. 6. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!