Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik ismerkedési céllal írnak nőkre!tali is megvolt már?A többi lentebb.

Figyelt kérdés
Közben kiderült hogy jobb vigyázni velük,kerülni kell őket, vagy cseteléskor,telefonon beszéltetek és akkor esetleg látszott hogy nem normális, vagy hazudik, szexre hajt, ilyesmi. Akinek volt ilyen innét, privátban megírná a nick nevét? S
2021. dec. 9. 21:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vigyázni kell itt is, ahogy mindenhol máshol is.

Beteg fura emberek mindenhol előfordulnak.


Csak egy pár példa itt megismert fura pasikról


-igazán jóképű pasas volt, szexkapcsolatunk lett aztán egy párhuzamos nickről is elkezdett velem beszélni, hogy nem-e "csalom meg"


-küldött magáról képet, én is neki, de amikor közöltem vele, hogy ne haragudjon de nem ő az esetem akkor átváltott abba, hogy azt mondta az kizárt hogy ne tetsszen nekem, akkor egy büdös k.rva vagyok és bármi áron megtalál és megb.sz


-van itt egy felhasználó, akivel régebben majdnem találkoztam de róla később azt mondta egy másik felhasználó, hogy szerencse hogy nem találkoztam vele, mert egy ismerősét majdnem megerőszakolta egy kietlenebb helyen a kocsiban, de el tudott menekülni


-szexeltem vele egy idő után, egész helyes volt és normálisnak tűnt majd azt írta egy idő után amikor már befejeztem vele, hogy innentől ha egy nő felmegy a lakására megdugja ha akarja, ha nem..

2021. dec. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%
Van egy srác, aki 2x kérdezte meg eddig tőlem, hogy most akarja elveszteni a szüzességét a párjával (szintén fiú), de nincs pénzük egyszerre óvszerre és sikosítóra, melyiket válassza
2021. dec. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!