Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik ismerkedési céllal írnak nőkre!tali is megvolt már?A többi lentebb.

Figyelt kérdés
Közben kiderült hogy jobb vigyázni velük,kerülni kell őket, vagy cseteléskor,telefonon beszéltetek és akkor esetleg látszott hogy nem normális, vagy hazudik, szexre hajt, ilyesmi. Akinek volt ilyen innét, privátban megírná a nick nevét? S
2021. dec. 9. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, bár most inkább barátokat keresek. Találkoztam innnen egy nővel, le is feküdtünk. Megpróbáltunk egy párkapcsolatot, de nem ment, ezért elváltak útjaink.
2021. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél? Privátba kibeszélni a pasikat? :D
2021. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Több párom is volt már Gyakoriról. Szexre nem hajtok, ki nem használok senkit, de normális mondjuk nem vagyok, viszont manapság ki az?! ;D
2021. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Közben tovább olvastam a kérdést.


Tőlem nem kell félni, mint mondtam, barátokat keresek. Legutóbb az ismerkedés rovatba nyitottam egy topikot, és aki jelentkezett, arra írtam rá.


Egy emberre tervezek jelenleg ráírni spontán, akinek olvastam a kommentjét, de vele egyéb dolgokról (pl. idegen nyelv) akarok beszélni.


Mindenesetre vigyázz magadra, vannak itt nem normális emberek is.


(1-es voltam)

2021. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Még valami:


A balhés emberek feltehetően dobják a régi nickjüket, és újra regisztrálnak... Szóval nehéz őket leleplezni.


(1. voltam)

2021. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De engem a pszichopata beütésűek érdekelnek. Mert akik rám írnak elég furák.

Nem kibeszélni, hanem esetleg megosztani rossz tapasztalatot, mivel súlyosan lehet sérülni, és egy ilyen hely ahol teljes anonim minden, ez táptalajt adhat az ilyen beteg elméknek.

2021. dec. 9. 21:43
 7/12 A kérdező kommentje:
1# Köszönöm!
2021. dec. 9. 21:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz pszichopata beütés alatt? Nekem is vannak fura dolgaim és beszélgettem is már nőkkel privátban, akik esetenként el is tűntek, de belülről nézve nem tudom eldönteni, hogy a másik annak lát-e...
2021. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak válaszolsz? Rám csak néhanapján írnak, de kb sose válaszolok, mert nem érdekelnek. (A legtöbbjüket le is tiltottam egyből.) Lehet senki nem mondta, de nem kötelező válaszolni olyannak, akinek nem akarsz.
2021. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor elgondolkodom én is , hogy milyen lehet itt a felhasználótàbor:

- mikor nem gyakoroltam, azt sem tudtam mi az az incel pl

- nők esetében kevésbè èrzek fusztràciót


Jah igen , hogy vannak e pszihopatàk azt nem tudom , de nagyon sok a fusztràlt, kevésbé szerencsès ember.

2021. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!