Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen Ashley Graham, Iskra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen Ashley Graham, Iskra Lawrence fele testalkatot csak a színes férfiak toleraljak, vagy csak nekik tetszik?

Figyelt kérdés

Mindketten plus size modellek, vastag combbal, nagy fenékkel.Azért van fekete férjük, mert fehér férfiaknak nem tetszenek, vagy nem kellenének?

Csak kiváncsi vagyok a véleményekre..



2021. dec. 13. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fehér férfi vagyok, és nekem ezek az alkatok jönnek be.
2021. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Elvileg a férfi IQ-ja és képzettségi szintje valamennyire befolyásolja, legalábbis olvastam erről kutatási eredményeket.


Leegyszerűsítve úgy néz ki, hogy általában az alacsony iskolázottságú, butább, alacsony jövedelmű férfiaknak jobban tetszenek a hatalmas mellű, kövérebb nők, míg a magasan képzett, magasabb társadalmi státuszú férfiak a vékony, kismellű nőket szeretik.


Szóval igen, lehet, hogy a feketéknek jobban bejönnek a nagydarab, gömbölyded nők.

2021. dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Lehet. Vagy mert a haverjaik kinevetnék őket.
2021. dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Biztos sok fehér férfinak is tetszenek ezek a nők. Habár van rajtuk felesleg, de jól oszlik el. Mondom ezt úgy, hogy nekem egyáltalán nem az esetem az ilyen nők. Főleg azért, mert lehet, hogy most ennyi kg felesleggel jól néznek ki, főleg huszonévesen, de elég vékony a mezsgye a súlyos elhízás és a "gömbölyded forma" között. Jó példa a topikindító Ashley Graham, akiről azért találni őszintébb 2021-es fotókat.


Beírod a googlebe, hogy "ashley graham chic exposed bra" és meglátod, miről beszélek, kérdező.


34 évesen már erősen látszik a testén a hosszú éveken cipelt túlsúly hatása.


Nekem ez (sajnos, nem sajnos, de) nem vonzó, ha agyoncsapnak sem.

2021. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Általában a férfiak és a nők is vonzódnak mindenféle alkathoz, típushoz, csak bizonyos pasik esetében státusszimbólum is, hogy hogy néz ki a nőd.


Emiatt olyan nőket választanak barátnőnek, sőt feleségnek is, akikkel meg lehet jelenni, mert ez szociálisan fontos.


Ha céges vacsorára viszi a fiatal vékony magas szőkét, akkor az az emberek úgy vannak vele, hogy basszus, de megcsinálta ez a Béla, van autó, ház, nő...lista kipipálva.


Az más kérdés, hogy utána milyen nőkkel csalják őket, a "nagy kofferba jó pakolni,csak ciki vele mutatkozni" elven.


Felső középosztálytól lefele sokkal többféle kombinációt látsz, mert bár itt is fontos, hogy a haver vállon veregessen, hogy lám, milyen jó nő a te Icukád, de korántsem éri akkora nyomás.

2021. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg fehér férfi is vonzódik az ilyen alkatú nőkhöz. Női oldalról jellemzőbb, hogy ők fekete férfit választanak. Nekem is voltak telt barátnőim és nyíltan kimondták, hogy örülnek, hogy nagyobb van az átlagnál, mert így jobban hozzájuk férek minden pózban. Gondolom, ezért választanak inkább feketéket...
2021. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

La'Tecia Thomas is hasonló, mint Ashley és Iskra.

Nekem mindhárom tetszik, pedig fehér férfi vagyok.

2023. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!