Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem volt korai?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem volt korai? Vagy ideális? Nem ciki?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja ismerkedek valakivel (35F) 3. alkalommal találkoztunk a mai nappal, az első találkozásnál is volt csók. Viszont ma megkívántuk egymást. Kocsiban ültünk elkezdtük egymást simogatni és mindkettőnknek " jó volt", szó szerint. Azon töröm itt a fejem hogy ez ideális lehet már a mi korunkban. Én is 30as éveim közelében járok.
2021. dec. 13. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó az.
2021. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ. Nő vagy, a kérdés, hogy naiv és jó emberismerő e. Ez elég sokszor úgy néz ki, hogy a jobb férfiak 1-2 hetente/havonta pár csajt így behúznak néhány szexre és elköszönnek. Azt neked kell érezned, hogy az illető milyen szintű.
2021. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
35 éves... bzmeg, pettingelt egy kocsiban és most megkérdezi a noname közönséget, hogy ez rendben van-e! Megérett a világ a pusztulásra! ÉS ezek között keres egy igazi nő társat!
2021. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Egy kicsit kevésbé tini viselkedést, meg utána pirulva mesélést várna az ember ennyi idős emerektől, de az a lényeg, ha mindkettőtök élvezte amit csináltatok, akkor jól van az. Nem sok tapasztalatod van?
2021. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
30+ nàl egy ilyen "kérdés" cink szerintem.
2021. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki tetszett? Neked tetszett? Akkor rendben van
2021. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

1. Találkozón csomót csókolóztunk, 2.-on együtt aludtunk és szexeltünk. Én 19 voltam, ő 27. Ennek 6 éve, azóta is együtt vagyunk, házasok, úton a 2. Gyerek.


És nem, mással nem csináltam ezt előtte, de vele éreztem a kezdetektől, hogy ez komoly. Bennem nem merült fel akkor ilyen kérdés, ha jól érzitek magatokat együtt, azt csináltok, amit akartok, senkinek nincs köze hozzá, hogy mit, mikor, miért és hogy.

2021. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed a ciki. Mellesleg mit érdekel felnőtt nőként, hogy ki mit gondol erről, pláne vadidegenek?
2021. dec. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Alapból egyáltalán nem gáz. Egészségetekre. Hogy a folytatást ehhez képest hogy alakul - szerintem emiatt pörögsz ezen - hogy a hapsi esetleg csak erre hajtott-e és lelép vagy megy tovább a dolog a maga útján, ezt nem lehet tudni. De ez mindig kétesélyes, hogy szex után esetleg lelép-e.
2021. dec. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!