Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi ido után ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido után ideális összeköltözni huszonévesen? Mikortól nem korai?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 11:12
 1/7 RRR ***** válasza:
38%

amikor úgy érzed ismered a párod

aztán úgyis kiderül,hogy működik vagy se a kapcsolatod így

2015. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Huszonévesen nincs olyan, hogy korai. Kedves első, nem az együttélés előtt, hanem az együttélés alatt ismeri meg egymást alaposan a két fél.
2015. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
20 év fölött nem érdemes húzni. Ha összeilletek, 2 hét után is összeköltözhettek (az általam is mert 2 legjobb kapcsolat pl. így indult..), ha nem, akkor 10 évet is hiába vártok. Jobb mihamarabb megtudni, érdemes-e időt szánni a kapcsolatra.
2015. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:
10%

2!

te összeköltöznél párnapi ismeretség után ,bárkivel??

jól vagy??

2015. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi annak idején kb. fél év után költöztünk össze (én 20 éves voltam, a párom 24). Akkor a családom azzal rágta a fülemet, hogy szerintük ez korai, de mi nem éreztük annak. Az idő pedig minket igazolt, most volt nemrég a 6. évfordulónk. :)
2015. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor költöztök össze, amikor akartok. Nincs olyan, hogy korai.

Mi egy hetet se vártunk, négy nap után összeköltöztünk. Szuper a kapcsolatunk, nem érzem, hogy korai lenne.

Olyan ismerősöm is van, aki meg a lakótársával kezdett járni. Szóval ezen igazán semmi nem múlik :)

2015. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónap járás, de többéves ismerettség után költöztük, szerintem pont időben, a család szerint korán. Ennek három éve, azóta is boldogan élünk :) Mi 2 hónap után feküdtünk csak le, tudom, hogy ez nem tart mindenkinek ilyen sokáig, de addig biztos nem költöznék össze, amíg nem biztos, hogy az ágyban jól működtök együtt. Néhány hónap után már biztos nem korai összeköltözni.
2015. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!