Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a párkapcsolat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a párkapcsolat a legfontosabb dolog az életben?

Figyelt kérdés

Sokan úgy beszélnek erről mintha csak emiatt élnének. Pl "nem várok senkire mert csak egy életem van". Tényleg sokmindenkinek ennyire fontos ez? Tényleg erről kéne hogy szóljon az élet? Ha valaki évekig egyedül van az olyan mintha feleslegesen élne?

Én 22 éves vagyok, nem volt még barátnőm, zavar persze, de azért nem érzem azt hogy feleslegesen élnék, mert egyszer talán lesz.


2021. dec. 14. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden csoportnak, legalábbis azok akik az élőlényekhez tartoznak a létfenntartás a cél, ezekben a csoportokban lehet abberrácio (pl aki nem szeretne gyereket), de a vegső csoportos cél a létfenntartás.

Ennek megfelelően a többségnek fontos lesz. Az ember nem különb, s akkor nem is beszéltem a mikorcélokról, pl családi név fenntartása.


12-17 éves koromig nekem is fontos volt, aztán pár paradigma váltás után nem lett olyan fontosba csalad vagy gyerek, vagy párkapcsolat.

2021. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát azért emberek vagyunk szerintem, és igen elég jelentős része a másik nem (jaj 2021van bakker mindjárt keresztre feszítenek, akarom mondani egy másik személy akinek a neme nincs identifikálva) iránti vonzódás már csak evolúciós okokból is .

Én jómagam kifejezetten szerencsétlen vagyok a szerelemben, és múltkor olvastam valahol hogy Leonardo DiCaprionak még sosem volt 25 év fölötti barátnője. Amin kicsit elgondolkodtam, én is sokat ismerkedtem meg varrtam le lányokat az utóbbi pár évben, de hosszú távon nem nyújtott kielégülést. Valahogy mindig azt vártam/várom hogy majd jön egy lány aki annyira megfog, és kialakul köztünk valami igazán különleges, filmszerű, amit csak mi értünk, akinek a legjobbat tudom adni magamból. Hát ez még nem jött össze lol. Mindenesetre szomorúnak tartanám, ha 40-50 éves koromra is csak barátnőim lennének akiket mindig le kellene cserélnem, mert elérik a 25öt.

De ez változó, a szakításaim után hallani sem akartam kapcsolatról, csak szexről max, meg akkor nagyon építem magam, produktív vagyok satöbbi, “magamra figyelek” de ebben sem tudtam igazán boldog lenni. Szerintem valamiféle life goal lehet -mint a Sims-be- egy valóban működő boldog család létrehozása, vagy legalább egy olyan csaj megtalálása akiről el tudom hinni hogy mondjuk feleségül fogom kérni, aztán x idő után majd csúnyán elválunk, viszi a kis Csármándert meg Leonídászt meg a ház felét :D

2021. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 peca1000 ***** válasza:
46%

2 dolog fontos az életbe.


A pi...na és a rántotthús :)


A többi csak körítés :)

2021. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3

Vicces vagy, de nekem hetero nőként nem a pi.na a legfontosabb. Tudnál kicsit árnyaltabban fogalmazni, hogy az emberiség másik felére is vonatkozzon az életbölcsességed?

2021. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, az, hogy legyen az embernek munkája, és tartsa azt meg.
2021. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az a legfontosabb dolog az életében amit annak tart. Valakinek a párkapcsolat, valakinek a család, valakinek a munka, valakinek az egyedüllét, valakinek a hobbi, valakinek a jótékonykodás, valakinek a sport, valakinek a nyugodt élet és lehetne sorolni.
2021. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!