Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, számotokra a szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra a szex a legfontosabb egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Idézek:

"A férfiak számára egy kapcsolatban a fontossági listán a szex a legelső helyen áll. 32 országban végeztük el azt a kutatást, amelynek az volt a központi témája, hogy mi a legfontosabb egy-egy kapcsolatban az egyes feleknek. A férfiak esetében mindenhol a szex állt az első helyen. Sok szex, változatos szex. A nők részéről sehol nem ez volt a helyzet. Náluk a szerelem állt az első helyen."

Ti, mint egyének, helytállónak érzitek ezt saját magatokra nézve? Ha igen, az azt jelenti, hogy a kölcsönös bizalom, az elmélyültség, a feltétel nélküli szeretet voltaképpen másodlagos, illetve csak szükségszerű velejárója a rendszeres jó szexnek, ami a kapcsolat fő mozgatórugója?

Személyes véleményekre vagyok kíváncsi.



2018. jún. 2. 03:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Nevetséges ez a kutatás. Lehetetlen megmondani, hogy ténylegesen a férfiaknak vagy a nőknek a fontosabb a szex. Elég biztos vagyok benne, hogy az ember mást gondol magáról, és nem tudja mit szeretne, mi jó neki. Ha kérdés-válasz alapú kutatás volt akkor nem hiszem hogy ezt komolyan kéne venned.


Mellesleg nekem semennyire nem fontos a szex. Kicsit aszexuális vagyok, és jobb dolgom is van mint egésznap szexelni. Majd ráérek ha milliárdos vagyok.


21F

2018. jún. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Az a kapcsolat komolyságán múlik. Minél komolyabb egy kapcsolat, annál kevésbé számít a szex. Persze kivételek vannak, de szerintem nagy részünk egyet ért ebben.

26/f

2018. jún. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1

Valószínűnek tartom, hogy megkérdezésen alapult, mert nem tudom, hogyan máshogy lehetne ezt felmérni, de abban van valami, hogy az emberek nem túl fejlett önismerete miatt meg lehet kérdőjelezni az eredményeket.:D


#2

Én is valahogy így gondolom, mármint értem, hogy valaki számára az a prioritás, hogy minden szexuális vágyát maradéktalanul kiélhesse, de erre párkapcsolatot felépíteni szerintem nem érdemes, mert annak kicsit más a funkciója. Persze én csak női szemszögből tudok nyilatkozni.

2018. jún. 2. 03:49
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 2 olyan kapcsolatom volt, ahol a barátnőmnek volt fontos a szex. Konkrétan az egyik emiatt is tett lapátra(gyógyszert szedtem az idő alatt)

Na most ő, mint nő, kb olyan szinten művelte a szexet, olyan gyakorisággal, hogy elég sok hapsinak nehéz lett volna ugyanez.

Szóval ez a férfiak, meg szex dolog, nem annyira letisztult még....

2018. jún. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem, de elengedgetetlen a suru, buja szexuális élet.
2018. jún. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%

Nekem speciel a nőket ismerve kb.2000 km távolság a legfontosabb.


Egyébként mivel a nők nagy része érzelmi alapon képes csak szexelni,míg a férfiak nagy részénél komolyabb érzelmi töltet nélkül is,semmi meglepő nincs számomra az eredményben.


A kérdésed felvetése mint következtetés megfogalmazásában azonban téves.Nem feltétlen a szex a legfontosabb csak sok nőnek sajnos gyakorlatilag ezen tevékenységen kívül nem nagyon akad több értéke.

2018. jún. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy alapveto kulonbseg ferfiak es nok kozott. Egy tartos, komoly parkapcsolatban a ferfiaknak a jo szex kell a szerelemhez, mig a noknek a szerelem kell a jo szexhez. Persze vannak elteroen mukodod emberek, parok.


En igy gondolom.

2018. jún. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#6

Nem az én következtetésem, hanem idéztem a kutatás témáját.

Szerintem amúgy az, hogy a nők jelentős hányadának érzelem kell a szexhez, nem igazán áll azzal összefüggésben, hogy saját bevallásuk szerint azt háttérbe szorítják az érzelmekkel szemben, mert egy kapcsolatban elvileg a férfiak oldaláról is megvan az érzelmi töltet, és feltételezem, hogy azért ahhoz, akit szeretnek, nem úgy viszonyulnak, mint ahhoz, akit nem. A nők meg nagyon élvezik a szexet a szerelmükkel, még ha másokkal nem is. (Mondjuk én ebbe kicsit nehezebben helyezkedek bele, mert nekem nincs ellenemre kötődés nélkül sem.)


#7

Ez kicsit (nagyon) úgy hangzik, mintha azt mondanád, hogy azt a bizonyos feltétel nélküli szeretetet a férfiak nem is érzik, mert ha neadjisten gondok akadnának az ágyban valamiféle külső körülmény, vagy akár amiatt, hogy nem szívesen csinálnék valamit, amire ők vágynának, akkor lapát, de minimum nem ragaszkodnak hozzám annyira.

2018. jún. 2. 05:40
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Első a jó szex. Második az érzelmi biztonság és a bizalom. Ha mindketten tudjuk egymásnak nyújtani a fentieket, akkor kész a sikersztori. Természetesen magamból indulok ki. 13 éve vagyok együtt a párommal. Néha kicsit ellaposodik az életünk, de valahogy mindig sikerül kitalálni valamit. Szerelmet nem említek, már nem vagyunk szerelmesek egymásba, de nagyon szeretjük egymást. Jó vele a közös élet.
2018. jún. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem, számomra nem a legfontosabb de ettől függetlenül még nagyon fontos.
2018. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!