Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek egy találkozóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy találkozóba egy régi haverral, ha nem akarok komoly kapcsolatot, de a srác szemmel láthatóan igen?

Figyelt kérdés
Nemrég vagyok túl egy szakításon, és elkezdtek rám írogatni régi haverok, barátok. Köztük van ez a srác is, akivel eleinte nagyon jókat beszélgettünk, mint régen (semmi flört nem volt), a gondolataimat is elterelte. Aztán rákérdezett, találkozunk e valamikor, én persze igent mondtam, mondván már nagyon régen láttam őt, kíváncsi vagyok, mi van vele stb. De ahogy ezt leírtam, teljesen megváltozott, elkezdett becézgetni, sokkal sűrűbben ír, szivecskéket küldözget, reggelente jó reggelt üzenet fogad, stb.. Én erre nagyon nem állok készen, ráadásul nem is tetszik, nem az esetem, és tudja, hogy én mindig csak haverként néztem rá. Most nagyon gondolkozom, belemenjek-e a találkába.. Azon agyalok, hogy most magamra kellene koncentrálnom, arra, ami az én lelkemnek jó, hisz csalódtam már eleget az elmúlt időszakban. És jónak is gondoltam mindezt, addig, míg nem kezdett el láthatóan nyomulni.. Vagy én érzem rosszul? Ti belemennétek ebbe a találkozóba? Leírjam őszintén, hogy mit gondolok, s ezúttal mondjam is le a találkát, vagy ne agyaljam túl, ne csináljak magamból bohócot, és találkozzak vele? Csak attól tartok, hogy utána még jobban nyomulni fog, mert félreérti ezt az egészet..

2021. dec. 14. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Találkozó előtt tisztáznám, hogy csak baráti találkozó lesz és nem randi.
2021. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
abbol gondolod, hogy komolyat akar, hogy gyakran ir meg szivecskeket kuldozget?! jaj, de naiv vagy. nyilvan szexet akar, aztan azert tori magat. egyaltalan nem biztos, h komolyak a szandekai. ha laza szexelgetes belefer neked, talalkozz vele.
2021. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a komoly szándék alatt a minden jellegű közeledő szándékot értem, ami túllép a barátságon. Szóval a szex is beletartozik a tabutémába.
2021. dec. 14. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a félreértések elkerülése érdekében mondd el neki, hogy számodra furcsa, kissé úgy érzékeled, mintha megváltozott volna a viselkedése veled szemben, és szögezd le, hogy ez csak egy baráti találkozó. Ha ő többet szeretne, akkor ne találkozzatok. De mindenképpen tisztázd. Az sem jó, ha enélkül találkozol vele, meg az sem, ha szó nélkül lefújod a találkát.
2021. dec. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!