Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobnád a csajt egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnád a csajt egy nem komoly kapcsolatban, ha kiderülne, hogy előtted lefeküdt olyan pasival akit rettentően utálsz?

Figyelt kérdés
Az én esetemben nem komoly kapcsolat alatt azt értem, hogy volt kolléganő, és amolyan barátság extrákkal dolog. Bepróbálkozott nála egy másik kolléga is, aki nős, kisgyerekes, és állítólag elhajtotta, viszont tegnap beszélgettem a barátnőjével, és elmondta, hogy ezeket látták, hogy dugtak bent a cégnél, miközben e a csaj meg a szemembe hazudott, hogy nem hagyta magát befűzni.

#Nem, mert szexre még így is jó.
2021. dec. 8. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Ha már megvolt nekem is, akkor simán!
2021. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis barátnő.Miből gondolod, hogy igazat mond?
2021. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 A barátnő is ott dolgozott a cégnél, és ez a csaj nem a hűségéről volt híres, ezért se akartam vele többet, csak sexet.

Meg láttam a fickó képét párszor mikor hazavittem a csajt, eléggé bámult, szóval eléggé hihető a történet.

2021. dec. 8. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3 De miért nevezed ezt a nőt barátnőnek?Mikor szándékosan fikázza a másik nőt a háta mögött.Ami vagy igaz, vagy nem.


Attól, hogy szerinted a férfi csúnyán nézett mikor meglátott a nővel, még nincs bizonyítva az irodai szex.Az csak azt bizonyítja, hogy tényleg bepróbálkozott valamikor a nőnél.

2021. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még utána is odajárkált hozzá, hogy nálunk alakulgatott a dolog, és igencsak fel volt háborodva mikor megmondtuk neki, hogy "együtt" vagyunk. Meg egy időben a csaj is elég sokat bejárkál hozzá a mérőszobába. Szóval én kinézem belőle, hogy dugtak.
2021. dec. 8. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Semmi közöd hozzá, hogy egy komolytalan valamiben ő közben kivel van.
2021. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!