Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet még menteni?

Figyelt kérdés
sziasztok. arról lenne szó hogy már elég fiatalon beleszerettem egy fiuba(kb: 6éve) msot vagyok 14/L de sosem történt semmi. pedig én is és ö is igazán szeretett... vele éreztem hogy értékes és szerethetö ember vagyok és igazán szeret attol függetlenül hogy nem jártunk sok szépet mondott sok jot kaptam töle. de mostanába valahogy nem érzem rajta hogy a régi lenne(régen volt hogy mondta hogy szeret és éreztem is, törödik velem stb..)de mostanábba nem igazán.én nem szeretném annyiba hagyni a dolgot. szóval lépjek vagy ne?és ha igen hogy és mit? elöre is köszönöm:)
2010. szept. 6. 18:09
 1/3 anonim válasza:
Szia!Én is így voltam egy fiúval és 4. év után mondtam meg neki de akkor már késő volt mert más tetszett neki....Szerintem megmondhatod neki hogy szereted, de ha esetleg nem jönne össze akkor beszéljétek meg hogy maradjatok barátok és valahogy lépj túl rajta:/Sok sikert!!:D
2010. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy gyönyörű, és ártatlan gyerekszerelem volt a tiétek, ami a legjobb, ha megmarad ilyen szép emléknek! Lassan többre vágytok majd, a fiú már talán most, de hidd el nemsokára te is, és azt a többet már nem egymástól szeretnétek, épp amitt amit átéltetek...
2010. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat:)

de én is többet szeretnék szoval lépni is szeretnék....nem tudom de hogy közöljem vele? de ha nem jönne össze elfogadnám :) és szeretném hogy barátok maradjunk.

nem tudom deugy érzem hogy amit irántam érzet az erösebb volt ahoz h. elfeljtsen.

2010. szept. 6. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!