Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglehet menteni még ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet menteni még ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy pasim, 8 honapja lassan hogy eggyütt vagyunk, és szeret is, meg mindent megtesz, hogy jó legyen nekem, csak minden nap valamiért ideges, és mindég rajtam tölti ki...Nagyon rosz gyerekkora volt, én ezzel tisztában vagyok meg mondtam neki hogy mellete állok és segítek neki, de állandóan kiakad rám...sokat eltürok neki, de ha nagyon felidegesít, akkor vissza szólok....nemtart sokáig a harag köztünk, csak itt ott pár percecske, aztán egymásra nézünk nevetünk, és mintha mi sem történt volna...elhagyni nem szeretném, mert imádom, és tudom hogy ő is imád....Volt már hogy megbeszéltük, és azt mondta, hogy mindég szóljak rá, hogy viselkedjen, mert ő sosem volt nevelve rendesen, apja annya nem volt, nemtudja miaz a rendesen viselkedni.....Lehet ebből valami jo-jobb kapcsolat?????Amúgy annyira nemis zavar ha összevesszünk, mert anyira szeretem...
2011. okt. 23. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
az árvaság sztem ehhez nem elég indok. attól még tudnia kéne, h nem rajtad kéne levezetni a feszültséget.
2011. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek vannak hibái, ha nem zavar akkor minek tetted fel a kérdést?
2011. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mindig azt mondom kár küzdeni ilyen f@szokért. de sazerintem érte érdemes lenne. ha tényleg hajlandó változni és ha rászolsz rájön hogy nem jo amit csinál és elgondolkodik, elöbb utobb leszokik rola.föleg hogy nem drasztikus a veszekedésetek és legalább szeretitek egymást.

na meg legalább bevallja hogy nem tudja mit hogy. más nem ismerné be ezeket.

2011. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nemaz hogy nem zavar, zavar és sokszor a sírás kapdos, de úgy nem zavar, hogy elhagynám őt miatta. Megütni sosem ütne meg, abban bizti vagyok, csak ma is nagyon összevesztünk, talán ez volt a legerősebb összecsapásunk.......Akkoris a bicikli miatt, mert nemjól állt meg én meg nem tudtam leszállni a vázról, és összekoszoltam a nadrágot rajta.....
2011. okt. 23. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
hát h*lye vagy?! összekoszoltad a gatyáját?! mit képzelsz te magadról ember?! normális vagy?!?!?!
2011. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor visszavontam hogy küzdj érte....

aki ilyen aproság miatt ennyire képes összeveszni az bocs de már röhejesen szánalmas....bringázni ne fehér nadrágba menjen,mellesleg gondolom nem bálba mentetek, a farmeren meg nem annyira látszik a kosz. engem a kutyám összeugrál rendszeresen de nem igazán látszik, nem is érdekel....

nem tudom hány éves vagy de ne tedd tönkre az életed egy iylenért. késöbb ez még rosszabb lesz.

2011. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én két évig küzdöttem valakiért és észre se vettem hogy teljesen tönkrementem. életvidám mindig mosolygos csaj vagyok de miatt teljesen kifordultam és csak az ismeröseimtöl tudtam meg mert én észre sem vettem.én is halálosan szerettem de reálisan kellett gondolnom és vége lett mert ráment az egészségem a sok stressz miatt.
2011. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, o 25, a vonathoz kisert, majdnem lekestuk, es sietni kellet....Amúgyis ideges volt a kutyára, mert nemhalgatott, nemakart jönni, és a pocsojákban szaladgalt....Megkötni nemtudta, mert az utazó táskám a hátán volt, és engemet vitt bicajon, egyrészt megis értem, de másrészt nem. Ha a kutyára ideges, miért én vagyok a hibás????De ő nagyon erősen tervezi az, hogy velem akar éllni, gyereket, és feleségül akar venni, nagyon szeret, csak az a gyerekkor ami benne van, azt kéne valahogy kiiktatni......Amúgy ő nem árva a szülei elváltak még kiskorában, és az apja agresszióra nevelte, ha az apja bajban volt, a fiát vitte verekedni 13 évesen lopnia kellet, és verekednie, kikxboxra jártatta, és ütötte, hogy bírja a fájdalmat....23 éves korára egy vadálatot nevelt belőle, és most bánja meg....ő meg szegény azt se tudja mit tegyen, halgatni akar rám, de sokszor nemtud....Mit tegyek vele ha szeretem és ő is? Mostis az apjával él, és elakar velem menni.....
2011. okt. 24. 10:19
 9/10 anonim ***** válasza:
hu basszus...ez nagyon nagyon nehéz lesz. de ha tényleg kökeményen meg akar változni....hát figyu probáljátok meg max ha ugy érzed eleget küzdöttél lelépsz azt kész...
2011. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát max ez nagyon jó ötlet, bírom addig ameddig, de viszont el kéne menni az apjáéktól lakni, mert nemjó hatással van rá az apja, sztem....Hát megpróbállok valamit, nagyon köszike a válaszokat.....
2011. okt. 25. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!