Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A látszólag ok nélkül tiltogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A látszólag ok nélkül tiltogatós lányok - milyen lányok?

Figyelt kérdés

Facebook, 3 eset:


- kiírt valamit (idézet), hozzáírtam egy :D kommentet

- kirakott egy képet, ahol egy takarásban (de alakilag őrá hasonlító) lány tart egy táskát, odaírtam: "te vagy a model?"

- mindössze annyit írtam neki, hogy "boldog nőnapot"


Mind a három eset úgy végződött, hogy figyelmeztetés nélkül tiltást kaptam. Az első kettőt még ismertem is, a harmadik már nemis tudom, hogy került a facebook-omra, sosem találkoztunk...


Ezeket miért csinálhatták? Milyen lelkületű az ilyen lány?


2021. márc. 27. 00:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%

ha egy középkorú / idős férfi irogat a képeim alá vagy ilyesmi az nekem sem tetszik

22/N

2021. márc. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Talán nem szeretne kéretlen kommenteket kapni, főleg ismeretlentől, mint a harmadik lány esetében.
2021. márc. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk a kérdező konkrétan nem írt semmi durvát, csak illedelmes volt ,ezt még utcán egy idegentől sem veheti zokon senki.. A mai nők már mindenkit ignorálnak közben , meg hétvégente pár kör után mindegyik haver fiú végig megy rajtuk.
2021. márc. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Én felnőtt férfiként sem szeretem, ha ismeretlen ilyen semmitmondó hülyeséget ír valami poszton alá.

Mire föl?

2021. márc. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Eleve nem értem minek kell értelmetlenségeket (most mi értelme van egy :D-nak?) írni és minek kell idegeneknek bármit írni.
2021. márc. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Imeretlenül kommentet írni jó nagy tuskósàg. Én is azonnal tiltom az ilyen parasztot.
2021. márc. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
18%
Legközelebb ha akár egy öreg néni is mert kommentelni valamilyen hozzá szólásomra egy adott cikk alatt, akkor elküldöm a bú bánatba, ma is tanultam valamit a helyi okosoktól.. Idegenektől dicséretet , köszöntést semmit nem fogadunk el , ha nem elküldjük melegebb éghajlatra és tiltjuk !
2021. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

#7

Kevered a dolgokat. Egy cikk alatt beszélgetni az abban olvashatókról nem ugyanaz, mint amikor valakinek a képe alá írdogálsz. Amúgy nekem vagy bárkinek miért kéne foglalkoznom olyan roppant értelmes hozzászólásokkal, mint ":D"? Hadd dönts már el az adott ember, hogy mit látna a saját posztja alatt...

2021. márc. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
17%
jó mondjuk egy ilyen szmájli tényleg betegesnek tűnik ,de egy jó szándékú köszöntés nem éppen a zaklatás csúcsa.
2021. márc. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

#9

Senki nem írta, hogy zaklatásnak venné, szimplán senkinek nincs kedve kéretlen üzengetőkkel foglalkoznia. Eleve nem értem mit vár az ilyen. Visszaköszönök neki kommentben és aztán... ?

2021. márc. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!