Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöjjek vele össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek vele össze?

Figyelt kérdés

Helló!


14éves fiú vagyok és van a suliba egy lány aki nagyon tetszik nekem. Felvettem msn-re beszélgettünk kérdezősködtem mit szeret stb. Mikor barátaimmal mentünk bowlingozni ő is jöt velünk a barátnőjével, aznap szinte semmit se beszéltünk. Az a baj hogy nemtudom mit kérdezzek vagy mit mondjak neki mert nem vagyok egy bőbeszédű srác és ilyenkor pedig főleg nem tudom mit mondjak neki.

Ha elhívnám sétálni félek akkorse tudnék megszólalni :(

Nem tudnázok valamit tanácsolni nekem?


2010. szept. 6. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok téma van amiről akár órákig lehet beszélgetni.PL:

-filmekről

- zenékről

-suliról

- a TV-ben éppen aktuális sorozatokról

-vagy vetélkedőkről

2010. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a beszélgetésről ha olyan a lány hogy meg van a kémia jönnek majd a szavak. Amúgy ezeregy dolog van bátornak kell lenni és önmagadat adni.
2010. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! 18 éves srác vagyok remélem tudok neked segíteni! Szerintem annak, hogy szeressenek 2 feltétele van: Szeresd önmagad és bízz magadban (ez nekem 14 évesen még nem sikerült)

És mutasd ki a szereteted, tiszteleted!

Azzal pedig hogy hogyan közelítsek egy lány felé, nekem is volt bajom, de csak amikor ezen görcsöltem. A lényeg az hogy mosolyogj, nevess és nevettesd meg, próbálj meg úgy bánni vele mintha ezer éve ismernéd! Ha neked sikerül feloldódnod, ő is meg fog nyílni előtted! Lehet hogy most nem is tetszel neki, de ha ezeket betartod hidd el sokkal nagyobb esélyekkel indulsz! Sok sikert öcsi bízz magadban!

2010. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!