Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a magány miatt jöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a magány miatt jöjjek össze vele? (bonyolult ügy)

Figyelt kérdés

Van egy lány jófej, intelligens és 1 éve az első akinek bejövök. De nekem nem tetszik. Hiába jófej valahogy nem. Hosszú idő óta az első lehetőségem hogy legyen valakim. De olyan lánnyal szeretnék összejönni aki "úgy" is megmozgat...

Nem tudom mit csináljak, nagyon magányos vagyok.. :S Aki bejött nekem annak én nem jöttem be vagy szórakozott velem vagy esélytelen mert foglalt:S.. Nem akarok olyan lenni mint azok akik velem szórakoztak vagy utasítottak vissza. 22-es csapdája az egész :S Mit tegyek?

19/f


2011. jún. 6. 03:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek jönnél össze vele ha nem tetszik?Elöbb-utóbb úgyis találkozol egy lánnyal,aki majd megmozgat "úgy" is:)
2011. jún. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne gyere össze velem szerintem... ő beléd fog habarodni mégjobban és nagy pofáraesés lesz neki mikor megsimersz egy olyan lányt akiben benne van az a kis plusz amit te keresel. És akkor mit fogsz neki majd mondani?
2011. jún. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
majd küld neki egy Rick'Roll-t és hogy bocsi de ennyi :D
2011. jún. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Gyóóó, hasonló cipőben járok...

19/f.

2011. jún. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Addig is jó lesz kurogatni, ki ne hagyjad. Irigyellek
2011. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!