Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon mit jelent a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon mit jelent a barátnőmnél?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy most egy helyen tanulunk a baratnommel de haza kellett utaznom mert be kellett fekudtjek a korhazba egy napra, es most masik varosban van, vegztem , most jottem haza kivsit szarul vagyok de minden ok mondhatni, es meg csak nem is erdeklodik felolem hogy hogy vagyok, nem is valaszol, beauldt volna csak így? Nemtudom.

Ugy erzem neha hogy nem igazan erdeklem. Mit gondoltok erről? Tulgondolom?



2021. dec. 17. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Fáradt vagy. Aludj egyet, aztán reggel keressed!
2021. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg úgy volt vele, hogy śzarul vagy és valszeg alszol.


Ha holnap is hanyagol, akkor el lehet kezdeni gondolkozni, de ha ez az egyetlen dolog, én nem gondolnék bele többet.

2021. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!