Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyek a barátnőmnek ajándékot, ha ő kezeli a pénzügyeket?

Figyelt kérdés

Soha nem tartok magamnál pénzt, a fizetésem 100%-át a barátnőmnek adom. Ő intézi a vásárlást, számlákat, egyszóval mindent.

Egy kávára való pénzem sincs, ha szükségem van valamire akkor ő megveszi, ami így nagyon jó és kényelmes nekem.

Nemrég a szememre vetette, hogy soha nem lepem meg semmivel, és hogy még virágot sem kapott tőlem.



2021. júl. 27. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondtad meg neki, hogy miért? (Egyébként miért is adod oda a 100%-ot? Ő ezt biztos nem is tudja).
2021. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
azért egy kis költőpénzt vehetnél ki, mielőtt odaadod mindet
2021. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Több mint 300órát dolgozom havonta (júniusban 360 volt), sem időm, sem energiám nincs ezekután vásárolni vagy ügyeket intézni, ezért nem tartok magamnál pénzt. Ha most hirtelen kérnék tőle költőpénzt akkor biztos megkérdezné, hogy mire kell.
2021. júl. 27. 09:54
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Provident 😆😆

Megmondod magadnak szeretnèl venni, cipőt , ruhát , munkàhoz kell valami, legyél kreativ

2021. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Leveszed az összes pénzt a számládról és átadod a barátnődnek?
2021. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem azt. ha ilyen helyzetben lennék, én mindig azt mondanám, hogy legyen a másiknál pénz. Ez így nettó hülyeség.
2021. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nemrég a szememre vetette, hogy soha nem lepem meg semmivel, és hogy még virágot sem kapott tőlem."


Akkor ki is mondhatod neki kerek-perec, hogy szeretnél magadnál tartani valamennyit, hogy ha látsz valamit, akkor meg tudd neki venni.


Amúgy nekem nagyon kényelmetlen, ha nincs nálam valamennyi pénz. Bármikor szükségem lehet rá, és sokszor nem lenne időm hazarohanni a páromhoz zsebpénzt kérni :D

2021. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem ez így pont kényelmes, a vásarlás csak egy plusz teher lenne. Ha szükségem van valamire akkor azt a barátnőm megszerzi, a sáját ruha méretem sem ismerem, mindent ő vásárol.
2021. júl. 27. 10:21
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
LOL
2021. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
ez kezd trollkodássá fajulni
2021. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!