Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jön meg egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön meg egy fiúnak átlagosan a magömlése? És akinek még nem jött meg, az nem is szexelhet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 19:47
 1/8 sötétlyuk válasza:
0%
Nézd meg holnap a postaládát, hátha benne lesz...
2010. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

12 éves kortól 15-ig bármikor.

De amíg nincs erekciója addig nem szexelhet.Ha az van, csak magömlése nincs akkor elvileg lehet

2010. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Totál változo meg ez az egész annyi ,hogy jót álmodsz és reggel kellemetlen az ébredés:D

Attól lehetsz nővel nyugodtan...

2010. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tökjó nekem már megvolt mikor még aztse tutam miaz xD


akko vagy én lakom jó környéken vagy mivel kort nem irtál te lehetzs testileg elamradot

2010. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát , 15 éves vagyok , de nem emlékszem hogy lett volna magömlésem.. erekcióm természetesen van.
2010. szept. 6. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
várj még a szexszel, nem késel le semmiről
2010. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21:09

Magömlésed nem is lesz, mert feltételezem maszturbálsz, és "elvered" az anyagot. Két véglet van. Vagy kíváncsi vagy, és már korán elkezded a maszturbálást, vagy nem vagy kíváncsi, és lesz magömlésed. Nem befolyásolja a szexuális életedet. Nekem se volt. 19/f

2010. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
-21:09 az nem tudom miért került oda :D
2010. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!