Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy fiút az autója...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy fiút az autója mennyire határozza meg?

Figyelt kérdés
4-es Golfom van, lenne perpill pénzem egy BMW E60-ra vagy E90-re, de Golfomhoz képest pénztemető. Viszont úgy gondolom hogy lányoknak a BMW bejönne. Jobb lenne a megitélésem?
2021. dec. 17. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
A lányokat rohadtul nem érdeklik az autók. Erre csak a fiúk vannak rábuzulva, a nők nagyrésze meg sem tudja különbözteti a legtöbb márkát.
2021. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De azért látszik a BMW-n hogy prémium, bőr belső, elegáns megjelenés stb, jobb mint egy lerugott golf 4
2021. dec. 17. 23:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de mindkettő kocsiban ülhet egy beképzelt igénytelen seggfej. A nőket tényleg nem érdeklik a kocsik, és az sem vonzó, ha a férfinak a mániája.
2021. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális csaj nem az autód miatt választ. Ha csak dugni akarsz, akkor oké, de egy komoly kapcsolatot nem egy autó fog meghatározni.
2021. dec. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
12%

Ez bizonyos kor felet már számít!

Szeretném kihangsúlyozni,hogy jelen pillatban nem egy top kategóriás autóra gondoltam hannem egy jobb opelre vagy volkswagenre.


De nem tudom,hogy éves vagy én kb 20-24 közzé tippelek itt még szerintem 4es golf tökéletes.

2021. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Majd ha a BMW gyárt dobozosat, esetleg kipróbálom 😂

Viccet félretéve, a kérdésre a válasz: egyenfüggő.

Az általánosítás, hogy minden német szentháromságba tartozó autótulaj bunkó, a suzukis meg szüttyögős stb...

Pont az ilyen általánosítások miatt született ez a kérdes is.

Mert mivel "menőbb" egy bmw tulaj mint egy golf tulaj?


Egyébként szintén egyénfüggő, van olyan lány akinek számít van akinek nem. Ezt előre nem tudhatod

2021. dec. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez biztos troll
2021. dec. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Nem határoz meg semmit, de ha BMW-je van, szóba se állok vele. Nem azért, mert milyen kocsija van, hanem mert az összes (t. a kivételnek) nagyképű, egoista senki... Már az úton is csak menőzni tudnak, aztán jön a sok baleset. Nem lenne erre szükségem. Egyébként ha szeretem a pasit, akkor még a golf 1-be is beülök, nem kell ahhoz még a 4-es sem. :) Általában nem a 10 milliós kocsis pasikat nézem meg, hanem pont az ellenkezőjét, mert tudom, hogy azért legalább megdolgozott, és valószínűleg nem apuci vette. (Gondolok itt a fiatalokra, mialapján fiatal vagyok. Tudom, felnőtt érett férfi már megdolgozik a 10 milliós kocsiért is, de az nem egy 18 éves fiú lesz.)
2021. dec. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A lányokat meghódíthatod, de nőt ne nagyon akarj. Ennyi ésszel amúgy is tök mindegy, mi van a segged alatt.
2021. dec. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Mivel nekem nincs autóm így nem várom el, hogy neked legyen. Úgyhogy semennyire nem határozza meg számomra. Nekem nem büdös a vonat vagy a villamos ha úgy adódik.

De az már inkább zavaró, ha van autód és cseszel rá költeni. Éves szervíz, rendszeres olaj csere, normális fékek. Az olyan pasikat nem szeretem, akik imádják az autójukat, menőznek is vele, de csak használják. Aztán ha nő létemre megkérdezem, hogy hány wattos izzót használ vagy milyen gyakran kell olajat cserélni fogalmuk sincs róla. Menőzni, csajozni tudnak vele, de érteni hozzá kevésbé.

2021. dec. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!