Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szokhatok le az önkielégi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokhatok le az önkielégitésről . Vannak erre módszrek? Mert egyre gyakrabban csinálom és nem tudom abbahagyni. Kérlek hülyeségeket ne írjatok

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Könnyen, ha sokat csalódsz a nőkben elmegy a kedved a szextől, nekem már fel sem áll:d már nem vágyom a szexre, sem csajra, nem éri meg egyszerűen.
2010. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valahogy tereld el a figyelmedet,ha jön az inger róla (pl. semmiképp se nyúlj oda,akadályozd meg,gyorsan vegyél a kezedbe egy könyvet,vagy menj emberek közé vagy valami,nem könnyű)!ehhez nagyon nagy akaraterő kell és csodállak,hogy foglalkozol ezzel,ez egy nagyon szép dolog,nem sok ilyen ember van::-D Sok szerencsét!!!De azért ne ábrándulj ki a lányokból,mert aranyos lányok is vannak tömkelegével!
2010. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy van egy lány és én kicsit rosszul érezem magam mellete ha önkielégítek
2010. szept. 6. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ezen dolgozom. 5 hónapig nem csináltam, aztán visszaestem. Most újból próbálkozom. Az ok pedig, hogy jó érzés kiverni, de utána vacakul érzem magam, mert elmúltam 30, és ilyenkor mindig szembe jut, hogy ennyi idős embernek nem a farkát kéne verni, hanem a barátnőjét, de még inkább a feleségét kényeztetni.

De most itt nem rólam van szó, térjünk vissza a kérdéshez.

Én olyan módszerekkel próbálkozom, hogy próbálom mindig elfoglalni magam, vagy másokkal foglalkozni.

Ezen kívül fizikai munka és valami testmozgás.

mert ha az ember nem fárad el, este lefekvés után nekiáll, ez tuti.

Hogy ez hosszútávon működik-e, azt csak az tudná megmondani, aki legalább már egy éve nem csinálta.

A legtutibb módszer egy barátnő, akinek van étvágya. Amíg nincs,-mint az én esetemben is,-addig ez napi küzdelem marad.

2010. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell abbahagyni, sőt, nem is szabad, csak egészséges mértékűre csökkenteni a gyakoriságot. Én pl. a barátőm mellett is csinálom.

Amint felettem is írták: barátnő + fizikai munka/sport + időnként ránts is rá!


Uff!

2010. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

EPIC FAIL:D

"ennyi idős embernek nem a farkát kéne verni, hanem a barátnőjét"

2010. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor sikerül leszokni, ill. önmegtartóztatásban élni, ha erős az akaratod, ami a legnehezebb dolog a világon. Ha elbuksz és nem sikerül, akkor se csüggedj, újra fel kell állni és meg kell erősíteni az elhatározást. A küzdés nemes, az erős akarat acéloz, és már az is siker, ha tovább tudsz önmegtartóztatásban élni. Ki az erősebb egy ribanc teste vagy a te akaratod? Szerintem erre is lehet gondolni.
2010. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!