Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le az önkielégí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le az önkielégítésről?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy ezt csinálom. Bűntudatom is van miatta..
2011. aug. 29. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen: többet ne csináld. Akaraterő kérdése.
2011. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy jól működő párkapcsolat lehet erre az orvosság. Addig nem fog menni, mert amint meglátsz egy szexi csajt az utcán, plázában, azonnal magadhoz nyúlsz.
2011. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

megoldás: nincs.

nem csinálsz ezzel semmi rosszat. és hidd el, az normális ha bűntudatod van, de kis idő után rájössz h felesleges a bűntudat. nem csinálsz semmi rosszat ezzel.

és erről nem lehet leszokni.hormonokat nem tudod leállítani. ezvan.

2011. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nem kell leszokni róla, és felejtsd el a bűntudatod. ez természetes dolog.

béla voltam.

/▌\

/ \

2011. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De le lehet. Az első egy-két hónapot nagyon nehéz kibírni, de utána már sokkal könnyebb.
2011. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már miért kellene leszokni róla?

Ez tök természetes dolog, szinte mindenki csinálja.

2011. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

ez tényleg érdekes kérdés.

Nekem jó, mert sosem szoktam ilyet csinálni (nem viccelek), pedig nincs párom, csak egy fiúhaverom, akivel szoktam lógni néha, de szex az nincs :D

Lehet, hogy te azért csinálod, mert nyár van és tombolnak a hormonok. Szerintem sok embernél van ez így. Akiknek van párjuk, máris szexelnek.


tényleg nagy akaraterő kell! Gondolj valami másra, ne arra a dologra, ami felizgat.

2011. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Fiú vagy, vagy lány? Életkorod?
2011. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

régen nekem is bűntudatom volt miatta,de itt gyakorin olvastam egy ilyen kérdést hogy valaki kérdezte hogy hogy szokjon le róla és mondták neki hogy pedig ez tök természetes és ne legyen bűntudata meg stb és rájöttem hogy te tényleg,én se csinálok semmi rosszat,akkor miért legyen bűntudatom? :D


13l

2011. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is lelki ismeret furdalásom van miatta. Azért mert ha nem csinálnám két három napig akkor jobban élvezném a szexet a csajommal. De nem bírom ki:(
2012. dec. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!