Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk!Mi az az étel és mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!Mi az az étel és mi az a süti,amit a párotok legtöbbször csinál karácsonykor?

Figyelt kérdés

Ha nincs ilyen,akkor mi lenne az,amit aznap este a legszívesebben látnátok az asztalon?🎄

Mézeskalácsot holnap SÜTÖK-az alap-de azon kívül minden ötlet jöhet,csak a diós kosárka NEEE.. 😁

Nagyon sokféle krémlevest főzök egész évben,most valami másféle leves ötletre is vevő lennék.

KÖSZIIII 😁


2021. dec. 18. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Krumpligombóc leves!?
2021. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mostanában nem csináltam,nem rossz ötlet. 🙂💡
2021. dec. 18. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Halrudacska
2021. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a hókifli meg a linzer szokott menni.
2021. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nő vagyok, de a férjem is ezt írná, hiszen 20+ éve ezeket csinálom. 😄 Dec. közepén szoktunk mézeskalácsot sütni a gyerekekkel, aztán még egy adagot, amikor elfogy. 23-án estefelé sütök bejglit (mák, dió, marcipán és gesztenye), 24-én mi ebből reggelizünk. 24-én ebédre kész a töltött káposzta, aznap ez a vacsi is. 25. szoktak átjönni anyukámék, tesóim a családjaikkal, stb., ilyenkor 2-3 féle sült húst (egy fahéjas, és 1-2 klasszikusabb, sós), salátákat, krumplipürét, sült zöldségeket készítek. 26-án a maradékokat esszük, sült cuccok és káposzta is marad mindig. 😊 Nem minden évben, de ha van rá indíttatásom, akkor egy tiramisu vagy krémes is szokott készülni.
2021. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Kókuszos kockát csinálj nekem légyszi :)))
2021. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké hatoska!:)

Fénypostán küldöm majd.

Csak nehogy elfelejtsd kinyitni az ablakot... :))

2021. dec. 18. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Daragaluska leves, lazac, vagy valamilyen hal rizzsel/krumplipürével, hókocka, zserbó, isler.
2021. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a halászlé és a zserbó vagy flódni (évente váltogatva melyik-melyik) kötelező eleme a karácsonynak, minden más változó. A bejgli, rántott hal, krumplisaláta, stb a nagycsaládi ebéden van 25.-én, de azt nem én sütöm(főzöm).
2021. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!