Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS! Nem tudom hogy mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Nem tudom hogy mondja el. Vagy inkább nem is mondjam? . Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel már 2szer "voltam együtt", és nem tudom elmondani a legjobb barátnőmnek mert félek hogy ezután már nem akar a barátom lenni. De amikor Ő mondja hogy nincs egymás elött titkunk akkor annyira szar mert én félek elmondani hogy voltam egy lánnyal...Mit tegyek? Mondjam el, vagy inkább hagyam az egészet? Vag yha mondjam el hogy mondjam? HELP
2010. szept. 6. 20:31
 1/7 A kérdező kommentje:
*/L
2010. szept. 6. 20:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülye vagyok, de én nem értem mit akarsz.

Leírnád részletesebben, hogy most akkor fiú vagy-é vagy lány, kivel voltál együtt, és kinek akarod elmondani, mert nekem nemtiszta.

2010. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, a */L még nem volt kinn akkor..

Szerintem ha nem tartozik rá, akkor ne mondd el neki.. ne kockáztasd meg, hogy oda a barátság. A magánéleted a tied, azzal fekszel le, akivel akarsz.

2010. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne abbol semmi baj, ha nem mondod el neki most csak mondjuk idövel mikor megbizol benne annyira, h nem fog erte maskepp tekinteni rad... Egyebkent meg nem is biztos h neki nincsenek titkai elötted ;)

Mondjuk en szemely szerint nem is mondanam el neki... meg a legjobb baratnönek se kell tudnia mindenröl...

2010. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg megbeszélni vele. Először célozgass csak, hogy te más vagy. Ha elfogadja ok, ha olyan válaszok jönnek, hogy nem bírja annyira a melegeket... kezd el védeni őket. És ha már enyhül... kezd el bevezetni hogy szerinted nem olyan rossz... és te is úgyérzed vonzódsz a lányokhoz... olyannyira, hogy van is valaki, akivel alakulnak a dolgok... :)

Aztán kezdheted részletezni...

Sok sikert ;)

2010. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha a legjobb barátnőd akkor biztos megfog érteni. és nem fordul el tőled, nekem is van egy olyan barátnőm aki a lányokat szereti és már a legelején elmondta. nagyon imádtam (csak mint barátnőt persze) és fel se merült bennem az h emiatt elforduljak tőle. a mai napig nagyon jóba vagyunk mert a személyisége attól még h a lányokat szereti nem a pasikat ugyanaz maradt :) remélem tudtam segíteni ezzel a tapasztalatommal.
2010. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszömem a válaszokat!
2010. szept. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!