Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális, tisztelettudó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális, tisztelettudó férfit meg nem kívánom szexualisan?

Figyelt kérdés
Elváltam egy éve azóta társat keresek,de nem igazán jött össze a komoly kapcsolat. A 40 felüli pasik java szexet akart vagy alkoholista. Most végre találtam egy férfit aki normális értékrendet képvisel, komoly kapcsolatot keres. Közel is lakunk. Eddig kb. 5-ször találkoztunk és utoljára csókolózásig jutottunk már. A gondom az h végre itt egy látszólag normális férfi és mikor átölel, megcsókol nem érzek semmit! Eddig 2 komoly kapcsolatom volt mindkettőt kívántam főleg a 2. egy vagány, belevaló pasi volt nagyon is kívántam. Erre most itt ez az egyszerű, normális életviteli férfi és nem kívánom úgy ahogy kellene. Szerintem nekem hiányzik belőle a vagányság Szerintetek fog ez meg változni? Nem tudom mit tegyek mert ezen kívül meg megértjük egymást talán még boldog is lehetnek vele...ha ez nem keseritene meg.. Volt már valaki ilyen helyzetben.? Van rá esély h ez majd változni fog a részemről?
2021. dec. 19. 14:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
34%
Nő vagy, normális. Keresd fel valamelyik alkoholistát és rögtön csodás életed lesz.
2021. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
38%

Jééé, mi van ma? A gyk-ra feljött egy őszinte nő? :O


Ne húzd szegény idejét, had találjon egy normális nőt. Ti nem passzoltok.

2021. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
10%
Mi a baj az alkesszal?
2021. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
26%

Legyél nyitott, adj neki időt!

Azért elmondhatod neki, hogy egy kicsit sótlan!

Gondolj bele, lehet, hogy később melletted lesz tökösebb!

2021. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

Első talàlkozàsnàl màr át kellett volna jönnie ,hogy nem vonzódsz hozzà, ennek nem sok köze van ahhoz hogy "normális" - legalább is nem kellene hogy köze legyen.


Ilyen kérdésekkel nem kéne mèrgezni a többi fèrfitàrsad 😉

2021. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik belőle a vagányság, és nem kívánod. Tehát nem tetszik.

Ez nem fog menni. Nem ő az igazi.

2021. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
Kemia, feromonok, illatok, szexuális osszeilloseg...
2021. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

Pont erre szokták mondani, hogy köztetek nem működik a kémia!

Nem az a baj, hogy nem vagány vagy belevaló, hanem nincs meg az a bizonyos tűz, az a szikra, amit kémiának hívnak.

Ekkor figyelhető meg a különbség, hogy ki való barátnak és ki társnak.

2021. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

Semmi köze nincs ahhoz, hogy normális és tisztelettudó.


Velem volt olyan, hogy nagyon tetszett egy pasi, baromi jól nézett ki, személyiségre is vonzó volt, nagyon okos, jó dumája volt, talpraesett, határozott, mellé végtelenül erkölcsös és rendes. Álompasi kategória. Mégis, amikor megcsókolt, nem éreztem semmit, kb. mintha a testvéremmel csókolóznék (fúj). Semmi "kémia" nem volt, és erre semmilyen racionális magyarázat nincs. Azóta mégis boldog, 2 gyerekes családapa.


A párom viszont instant vonzott, szinte olyan volt számomra, mint a drog, pedig infantilis volt, épphogy vége volt a tinikorának, bizonytalan és szűz volt, mégis 8 éve ő a párom, és 100 szexből 99-nél van minimum 2 orgazmusom vele. Ja és normális, tisztelettudó, megbízható ő is, és mellé még nem is nagydumás, hanem csendes, introvertált.


Viszont az az érzésem, hogy ez egy férfi által írt kamukérdés. :)

Nincs olyan, hogy egy nő azért ne vonzódna valakihez, mert rendes, jó ember, kivéve, ha valami fura fétise van a sz-aralakok irányába.

2021. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
39%
Amikor a nők kémiát mondanak, az valójában azt jelenti, hogy nem sugároz magából olyan ősi ösztönösen férfias tulajdonságokat, amikhez a női ösztönök vonzódni tudnának.
2021. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!