Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos vagy benne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos vagy benne, hogy aranyos, tisztelettudó, rendes, önzetlen srác vagy, akit kikosaraznak a nők?

Figyelt kérdés

Már annyi élménybeszámolót olvastam itt az elkeseredett, kikosarazott fiúktól, hogy ha megengeditek én is megosztom a saját sztorimat a „kedves, rendes, aranyos, jószívű” fiúismerőseimről.

Az egyetemen az egyik előadáson beültem egy srác mellé, nevezzük csak Daninak. Mivel az előadás marha unalmas volt, ezért beszélgetést kezdeményeztem Danival, hogyan megy-e neki a szak, szereti-e, mik a tervei a jövőre nézve. Erre azt válaszolta, hogy nem tudja miért jött ide, csak azért jelentkezett ide, mert úgy tudta, hogy könnyű szak, és csak legyen már neki valamilyen diplomája… Az ilyen felfogású emberek eleve nem szimpatikusak nekem, de azért természetesen ennek nem adtam hangot, aztán más témákról kezdtünk dumálni.

Nem kellett neki negyed óra sem, már elkezdte ócsárolni a nőket, hogy mekkora szégyenek a mai nők, mert ő már régóta próbálkozik, de a nőket nem érdeklik a belső értékek, csak akkor rúghat valaki labdába, ha magas, helyes, és kigyúrt izomállat, bunkó akinek milliós órája van és sportkocsija és hogy ő még nem is a szép lányoknál próbálkozik, hanem az átlagos, visszafogott nőknél. Megkérdeztem Danit, hogy próbálkozott már-e valakinél, aki a szaktársunk. Megnevezte azt a bizonyos „átlagos” lányt és konkrétan leesett az állam, mert szinte ő volt a legszebb lány az egész évfolyamban. 175 cm magas lány, fenékig érő szőke haj, mindig erős smink és divatos ruhák. Nem volt a barátnőm, de ismertem a lányt, nagyon aranyos és kedves mindenkivel, gondolom Danival is ilyen volt és ő félreértette a jeleket, mert elkezdte ott nekem szidni, hogy megkérte, hogy korrepetálja a csaj őt az egyik tárgyból és a lány belement, de mikor elhívta randira, akkor meg elutasította. És lehazugribizte nekem azt a lányt, meg hogy mennyire megalázta őt, mert a csaj igazából nem a legjobb abból a tárgyból és le kellett volna esnie neki, hogy nem azért kéri meg, hogy segítsen, mert nem tud valamit, hanem mert akart tőle valamit és most átment hozzá és fizetni kellett a csajnak az órájáért, de így meg elpazarolt pénz volt és a csaj csak kihasználta őt. Idézem őt: „ha tényleg felkészítés kellett volna, akkor nem a hülye libát kérem meg, hanem valamelyik évfolyamelső élet nélküli droidot”

Itt már kerekedett rendesen a szemem, de azért tovább érdeklődtem, hogy most van-e kiszemeltje. Természetesen megnevezte a második”átlagos” legszebb lányt. Nagyon törékeny termetű, de természetes nagy mellű, aranyos mosolyú, gyönyörű kék szemű barna, göndör hajú lány. Mivel az a csajszi a barátnőm volt és már nagyon rég ismertem, ezért egyből rávágtam: „De hát neki van barátja évek óta” Erre Dani: „Igen, tudom, hogy van barátja de láttad már, hogy néz ki? Tiszta nyomorék az a gyerek. Ezerszer jobb vagyok, mint ő, elhódítom a csajt tőle”. Csak magamban jegyeztem meg, hogy mivel a lányt meg a barátját is régóta ismerem, nagyon jó elvannak ketten, és olyan jó emberrel, mint a barátja ritkán találkozok. Igaz, hogy gyúr és módos családja van, de ő maga tüneményes ember, akinek rengeteg hobbija van, amit szenvedéllyel csinál és nyaranta a barátnőjével mindig önkéntes munkákat vállalnak el.

Körülbelül itt hagytuk abba a beszélgetést és egy hónap múlva megkérdeztem, hogy mi újság. Az előbbi göndör lányt is elkezdte szidni, hogy elkezdett ráírkálni és normálisan válaszolt a lány, de mikor elhívta bulizni, akkor a csaj valami ócska kifogással mindig előállt, hogy ne kelljen elmennie. Természetesen ő is megkapta r!banc jelzőt.

Kérdeztem, hogy most alakul-e mással valami és erre azt mondta, hogy van egy csaj, aki most szerelmes belé, de nem tudja, hogy összejöjjön-e vele, mert nem annyira vonzódik hozzá, mert elég előnytelen a külseje és szerinte túl komolyan veszi tanulás. Kértem, hogy mutassa már meg nekem azt az „átlagon aluli” csajt és hát szerintem már kitaláltátok a csattanót, tök szép és kedves arcú lányról volt szó, igaz, hogy nem olyan szép, mint a fenti kettő, de szerintem még így is szemrevaló lány volt, csak nem öltözködött olyan kihívóan. Mivel együtt sétáltunk, ezért megkérdezte, hogy meghívhat-e egy fagyira. Eléggé éhes voltam, ezért belementem.

Pár hét elteltével összefutottunk egy buliban és elkezdett rám nyomulni. Elutasítottam kedvesen a közeledését, ő meg erre teljesen kifakadt és ott lehordott mindennek, hogy én is csak egy aljas, álnok kígyó vagyok, akinek a rosszfiúk kellenek és az aranyos, tisztelettudó, kedves fiúkat meg földbe döngölöm és hogy én mennyire megaláztam őt, amiért ilyen bunkón lepattintottam. Azt sem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek.

Ezek után szerintem joggal kérdezem, hogy minden „aranyos, rendes „ fiú, „aranyos, rendes”?


2015. jún. 21. 10:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy nem ő az egyedüli, akiről ilyen történetem van, de már így is elég hosszú lett a leírás.
2015. jún. 21. 10:41
 2/63 A kérdező kommentje:
Ja és a fagyis részt azért írtam oda, mert utólag azt is az orrom alá dörgölte, hogy ő mennyit áldozott értem és addig jó volt nekem míg a fagyimat kellett fizetni.
2015. jún. 21. 10:46
 3/63 anonim ***** válasza:
84%

Tipikus. ^^ Jót nevettem, sok ilyen akad, bár azt nem tudom, magukat "aranyos, tisztelettudóaknak" nevezik-e. Nagyon jellemző, hogy amint kosarat kapnak, az aranyos kiszemeltből hirtelen "álnok kígyó" r.bi lesz. :)

Na az ilyennek jobb is, hogy nincs barátnője, meg is érdemli.

2015. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
57%
Igen biztos vagyok benne hogy az vagyok,csak nem kosaraznak ki a nők.Az másodlagos hogy van izmom és pénzem,de én ettől még rendes,aranyos,tisztelettudó,önzetlen férfi vagyok.Tiszteletet megadom mindenkinek,persze visszafelé nem mindig.
2015. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb használj entereket is légyszíves.


Egyébként én nem vagyok aranyos. Inkább nyers és kicsit mogorva, viszont mindenki szerint jó ember vagyok, mégis így kosaraztak ki általában, amikor próbálkoztam. Sőt, volt egy hosszú kapcsolatom is, ami pont azért ment tönkre, mert túl rendes voltam a csajjal. Mindent megengedtem neki és úgy kezeltem, mint egy egyenrangú félt.


Egyébként én tényleg az átlagos lányokra szoktam hajtani, tudom, hogy mi az a szint, ami számomra már elérhetetlen. Van esélyem? Nincs. 2 éve vagyok egyedül és a közeljövőben ez nem is fog változni.


Az exem pedig (aki tényleg egy ribizli volt, mert megcsalt sokszor a kapcsolatunk alatt) lecserélt engem egy tanyasi bunkóra, aki csak annyival jobb nálam, hogy nagyobb a farka. Ez pedig tény, mert akik ismerik és látták a srácot, azt mondták az exemnek, hogy nem normális, hogy lecserélt engem arra a tahóra. Azóta mondanom sem kell, kapja az érzést rendesen... Így járt.


A kérdésedben szereplő Dani meg egy farok. Nehogy azt hidd, hogy minden egyedülálló siránkozó férfi ilyen.


3: Meg te se hidd azt. Annyira nem tipikus.


4: "Van izmom és pénzem". Itt van a kutya elásva. :P

2015. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyszerű a történet,kifogtál egy barmot,azok mindenhol vannak.És pontosan ezek miatt nem veszitek észre azokat,akik nem ekkora barmok,és valóban azokkal a tulajdonságokkal rendelkeznek,mint én is például.

Én 1000%-ban biztos vagyok benne,hogy ilyen vagyok,mert mindenkivel nemtől és kinézettől függetlenül kedves voltam mindig egész életemben.

Visszafelé már mondanom sem kell,hogy nem ezt kaptam egyáltalán...

Nálunk az egyetemen csak a legjóképűbb bunkóknak van barátnőjük,mert helyesek.De lelke rajtuk a nőknek,én már csak nevetek ezeken,annyira szánalmas ez a mai felszínes világ. :)

Nálunk nincsenek csoporttársakban női példányok, egy van,de őt még csak megközelíteni sem lehet,annyian lebzselnek mindig körülötte.Ráadásul nagyon érdekember,és ez hamar kiderült róla,pedig én nem ilyennek gondoltam,mert alapvetően külső szemlélőként nézve annyi látszik belőle,hogy kedvesen mosolyog szinte mindenkire,és beszélget velük.

De amikor bent órán nincsenek akikkel beszélgessen,és teljesíteni is kéne,mert tesztet írunk,na akkor aztán jön az álszenteskedés,és a nem őszinte mosoly,hogy ugyan segítsek már neki,és stb...

Másnap ha jött szembe veled az utcán,még csak köszönni sem köszönt...

24/F

2015. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
38%
jah, hát ő egy gyökér, de nem ebből kéne kiindulni, arra tippelek hogy tényleg vannak itt egy páran ilyen jó tulajdonságokkal felvértezett srácok, de akit gimis kora körül sok csalódás ér az könnyen bezárkózik, úgy hogy nincs is barátnője azt sem tudja mit csináljon egy ilyesmi helyzetben :-/
2015. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
14%

"nagyon jó elvannak ketten, és olyan JÓ EMBERREL mint a barátja ritkán találkozok. Igaz, hogy GYÚR és MÓDOS családja van, de ő maga TÜNEMÉNYES EMBER "


Köszönjük emese.


Amugy neked is belinkelem: [link]


Szerintem a címszereplő srác nem annyira szar pasi, gondolom nem véletlen kezdtél vele dumálni "unalom űzésképpen"

Csaj szarul csajozik. Pl a szőke lányt ha fe akarja szedni, akkor nem azt kérnie tőle, hogy korrepetálja, hanem fel kell ajánlani, hogy a SRÁC KORREPETÁLJA a lányt, ha valami gondja lenne. Szóval az a férfi, aki azzal kezdi, hogy alárendelt szerepbe hozza magát annál a csajnál, akivel ki akar kezdeni, kb esélytelen.

Szóval a srác még tanulgatja a csajozást, de gyanítom bele fog jönni.

2015. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
7%

"Ja és a fagyis részt azért írtam oda, mert utólag azt is az orrom alá dörgölte, hogy ő mennyit áldozott értem és addig jó volt nekem míg a fagyimat kellett fizetni."


Mert nem volt igaza?

2015. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

Tettem entereket, csak nem duplán.

Nekem igazából az a tapasztalatom, hogy az ilyen srácok 50%-a ilyen irígy, bunkó, akaratos, szemtelen, magát észre nem vevő energiavámpír.

2015. jún. 21. 10:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!