Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl gondolom az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gondolom az egészet?

Figyelt kérdés

Egy ismerősön keresztül megismertem egy nőt. Mély barátságról nem beszélnék még, mert párszor találkoztunk csoportosan, nem kettesben.


Pár napja egy ilyen összejövetelről közösen mentünk haza, ekkor beszélgettünk. Kiderült hogy ugyan azt a sportot űzzük és mondta hogy jó lenne majd tavasszal közösen elmenni. Azóta hívott más helyre is (ez mondjuk szintén nem kettesbe lesz az ünnepek után), sajnos messze lakunk egymástól, ha itt van többnyire dolgozik, így kissé nehézkes programokat szervezni, ő mégis már a tavaszon gondolkozik.


Nem tudok róla sok mindent, nem akarnám letámadni, hogy "szia, járunk?", nem tudom hogy van-e barátja és ez csak baráti közeledés vagy esetleg "jel". Amikor üzenetet kapok tőle többnyire tele van smiley-val. Ez is furcsa nekem, ha én írok bárkinek max. egy ":)" a levél végén, nem több. Kicsit azt mondanám, hogy "gyanúsan" (jó értelemben) kedves.


23F


2021. dec. 19. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
valahogy tisztázd a helyzetet, ezt csak ő tudja!
2021. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Tudom hogy csak ő tudja, de mielőtt letámadom a saját “hülyeségemmel”, gondoltam itt megkérdezem hogy mások ezt minek értelmeznék…
2021. dec. 19. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
barátságnak
2021. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom szimpatikus vagy neki

Valószínűleg szeretne jobban megismerni

Beszélgess vele, irkáljatok, a hobbikrol vagy akármirol

Aztan kérdezd meg valamikor nincs e kedve kettesben össze futni veled meginni valamit vagy csak sétálni egyet?!

Ha igent mond nyilvánvaló hogy ő is vevő a dologra

2021. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Két ünnep között valószínű találkozunk (megint csoportosan), addig úgyis egyeztetni kell, meg remélhetőleg ott is tudok vele hosszabban beszélni.

2021. dec. 21. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!