Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, de mikor arra gondolok hogy vele vagyok egyszerűen elundorodok tőle. Arra akarok kilyukadni hogy adjak neki még egy esélyt vagy inkább haggyam az egészet?

Figyelt kérdés
Régen akartuk egymást csak nem jött össze, de már megváltoztunk és még mindig nagyon tetszik. Teljesen össze vagyok zavarodva. Segítség kell, mert ha meglátom hevesen ver a szívem,legszívesebben vele lennék de ha belegondolok hogy mi együtt legyünk azt mondom hogy nem, mert elég fájdalmas volt a szétválásunk. Totál zavaros.

2017. febr. 4. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
inkább hagyjad az egészet
2017. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha nem működött a dolog akkor hagyd. Úgy nem lehetsz vkivel h közben undorodsz tőle :-P
2017. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez már lehet már nem fog működni. Ezt úgy tudnám elmagyarázni, mint mikor teli vagyunk vacsora után, de a szemünk még kívánja, de már nem kéne, mert a múltkor is rosszul sült el, mert rosszul lettünk tőle...
2017. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először önmagaddal foglalkozz. A kérdésedből ordít, hogy fogalmad, mit akarsz. Ha ennyire keveset tudsz önmagadról, akkor nem való még neked semmilyen kapcsolat.


Csinálj végig egy önismereti tréninget vagy lelki gyakorlatot vagy csak beszélgess el egy nálad tapasztaltabb személlyel, akiben megbízol.


Ettől a sráctól függetlenül gondold végig, hogy milyen a férfiideálod, milyen kapcsolatra vágysz, milyen kapcsolatban éreznéd jól magad. Te mit tudnál nyújtani egy másik embernek egy kapcsolatban?

2017. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!