Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 évig dolgoztam prostituáltké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 évig dolgoztam prostituáltként. Visszatérhetek a régi önmagamhoz? Hogyan?

Figyelt kérdés

Ezt az időszakomat megelőzően imádtam a szexet, és szerettem flörtölni, ismerkedni, randizni. Alapvetően egy vidám, szenvedélyes lány voltam.


Aztán elkezdtem ezt.... a 2. de inkább a 3. évre eljutottam odáig, hogy a szex iránt minden érdeklődésem elveszett, mondhatni megutáltam. Nem tudom élvezni, és el sem tudom képzelni, hogy valaha fogom tudni. Jelenleg a gondolattól is, hogy egy férfi hozzám ér összerezzenek..


Még csak 28 éves vagyok, ezt az időszakom lezártam, már nem tudom tovább csinálni. De nem szeretném lezárni ennyivel magam, a lehetőséget hogy ugyan úgy fogom szeretni a testi kapcsolatot, mint régebben.

Ez már lehetetlen?


2021. dec. 19. 19:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy lehetetlen, csak idő kell hozzá. Ha három évig romboltad a szexualitásod, akkor három évig kell gyógyítani, minimum. Tönkretenni mindent könnyebb mint megjavítani.
2021. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
90%

Idő kell hozzá. Nem a szex körül forog minden. Örülj hogy vége, élvezd az életet egyedül felhőtlenül. Nem kell kapcsolatban lenned és szexelned, pláne ha most nincs is rá igényed.

Ezt nem kell erőltetni és nem kell agyalni rajta. Mindennek eljon a maga ideje.

Barátnőm is prosti volt, 1,5 évig volt egyedül, csak építgette az életét stb

Utana lett párja akitől már a 2.kislánya született meg.

Ne görcsölj rá....

Idő, türelem

2021. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
90%

Rajtad múlik!


Meg persze a leendő párodon, gondolom nem akarsz szex orientált férfit!

2021. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
48%

Jól írtad!

Térj vissza önmagadhoz!

2021. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
92%
Pszichológus.
2021. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
83%

Simán lehet. Olyat is ismerek aki abúzusból kijött, önismereti munka.


Mivel az önismeret, pszichológia, személyiségfejlődés szerves része az életemnek évek óta, így ha kéred, akkor szívesen elirányítalak a megfelelő emberekhez, hogy meg tudd dolgozni ezt a témád, és visszatérjen az életkedved.


Én egy 10 évig tartó drogozásból jöttem ki, és évek óta tiszta vagyok, haladok, vannak céljaim, és jól érzem magam. Mindig van kiút, ha az akarat elég erős.:)

2021. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon szépen és cukin vigasztalóan hangzik, hogy helyre tudod hozni a dolgot, de nem túl valószínű, hogy menni fog. Egyszerűen eladtad azt, amit szerettél és saját magad is. Megszűnt az intimitás. Ez nem úgy működik, hogy most kicsit merengsz magadba és hopp, majd visszajön. 1-2 év múlva sem. Ehhez több évtized is kellhet, pszichológus is akár. Plusz, egy olyan férfi, aki képes visszahozni az intimitást.
2021. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
30%

Érdekes dolog lehet, férfikent nehèz belegondolni.

Lehet kell egy új környezet, új hely, és lehet ott eltudod engedni magad. Nem kell félni hogy valaki mutogatni fog rád. Szerintem ez egy jó irány lehet, legalábbis én ezzel kezdeném.

Egyébként amikről hallottam: "sikeres" prostiknak rendszerint szerelmet vallanak, odáig vannak értük, és hajlandóak volnának a multja felett eltekinteni. Ezt gondolom a pozitív kisugárzás, sexualitás váltja ki.

Nemtudom az alkatod, jellemed, aki keresi valamiből a kiutat, az megfogja találni biztosan.

Érdekel a téma, jó volna ha tudnék segíteni.

2021. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
65%

7. Nyugodtan mondd neki, hogy több évtized!


Te normális vagy?

Pont az a cél, hogy minél hamarabb meggyógyuljon, akkor ne erősítsd benne a sérülés mértékét!



Kérdezőnek: Te fogod tudni mikor állsz készen egy kapcsolatra és intimitásra!

2021. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
11%
Apám mondta idősen, hogy a töltények megvannak számozva. Ne görcsölj ezen. Ha nem szeretem a spenótot, mert évekig avval fogyókúráztam nem problémám, hogy megszeressem. Élj! Megvolt annyi numera ami neked volt ítélve. Szex nélkül is van élet
2021. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!