Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hány csajotok volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hány csajotok volt eddig? Hány évesek vagytok most?

Figyelt kérdés
2021. dec. 20. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hét, és ez csak, amit hirtelen összeszámoltam és eszembe jutott.

És aktívan kapcsolatban voltunk minimum 1 hónapot (és alakítottuk egymás életét). "Ki volt mondva a kapcsolat.". Ahhoz, hogy vége legyen szakítani kellett és nem csak így "nem kerestük egymást többé".


13 éves koromtól 25 éves koromig.


25F

2021. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

0.


Eddig 2 lánnyal volt közelebbi kapcsolatom, egyik egy nagyon jó barát volt, másik meg "csak" barát, extrákkal. Kapcsolatom még nem volt. Most ismerkedek egy lánnyal, de még nem tudni, hogy lesz-e ebből valami és ha igen, akkor mi.


Tavaly év végéig olyan kategóriájú férfi voltam, akihez még bottal sem nyúltak volna. Azóta rengeteget fejlődtem, kaptam is pozitív visszajelzéseket, szóval most merem először belevetni magamat az ismerkedésbe.


25F

2021. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Száz körül, de 30 felett vagyok. Casanovának 124 volt vagy ekörül.
2021. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha a komolyakat nézem, amik minimum 1 évesek voltak, akkor most vagyok a 4. kapcsolatomban.

30 F

2021. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#3 de az csak a kapcsolatok?

Vagy ha volt egy csaj, akivel smároltál egy este, akkor azt is beleszámoltad?


Vagy csak a szexek? vagy ez hogy?


Ha 100 kapcsolatod volt, akkor mondjuk 10 éves korodtól kezdve 30-ig 240 hónap telik el.

Akkor átlagban minden kapcsolatod 72 napos (2,4 hónap) volt.

Vagy párhuzamosan voltak a csajok.


Szóval ebbe csak a kavarások is beleszámítanak igaz?

2021. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Ja és az átlag úgy jön ki, hogy kapcsolatból kapcsolatba ugrálsz 10 éves korodóta és nem volt egy pillanatra sem, hogy egyedül lettél volna.


És így kivitelezhető, hogy nem csaltad meg az adott barátnődet.


Viszont ha meg kevesebb mint 2 hónaposak voltak, akkor azok nem számítanak túlságosan "kapcsolatnak".

2021. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt ti találjátok ki. A beszélgetések és smárolások nem számítanak.
2021. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Ha 100 kapcsolatod volt, "


Nem írta, hogy kapcsolatok voltak és kérdésben sem így szerepelt.

2021. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A smárolások nem számítanak bele.
2021. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezik, valaki leírja, ti lehúzzátok ismeretlen okból, majd érdeklőtök, hogy ezek milyen kapcsolatok voltak. Gondolom nem érzékelhető a probléma.
2021. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!