Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak a legocsmányabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak a legocsmányabb, elhízott, félcigány nőknek tetszem, akkor inkább adjam fel a párkeresést? 26F

Figyelt kérdés
Kipróbáltam több társkereső oldalt, csak az ilyen nők kedveltek, élőben sem foglalkoznak velem a nők. Nem vagyok nagy szám külsőre, fél éve elkezdtem edzeni hátha ez dob rajtam (vékony alkatú vagyok), meg barber shopba járok hogy jó hajam legyen, ruhatáramat is felfrissítettem divatosabb darabokkal, de semmi eredménye az egésznek. Nem tudok már mit tenni.
2021. dec. 20. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor úgy tűnik, muszáj lesz most már az emberi és társas készségekre gyúrni
2021. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ne add fel. Dugd meg azokat.
2021. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Jó lesz, ha feladod. A cigánycsajok utálják a lúzereket.
2021. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1: +1.


Kérdező: Fél év edzés az semmi. Első egy év alatt, ha keményen odateszed magadat, akkor mivel még kezdő vagy, 6 kg izmot talán fel tudsz pakolni. Utána csak lassabb lesz ez. Ha ez az elsődleges motivációd az edzéshez, hogy így majd tapadni fognak rád a nők, akkor van egy rossz hírem.


De még ha fel is pakolnál magadra 20 kg izmot, akkor sem az fog vonzóvá tenni, hanem az a változás ami belül megy végbe (jobb esetben lesz egy egészséges önbizalmad tőle, rosszabb esetben ugyan olyan vesztes maradsz, mint előtte).


Az edzés nem egy kulcs a nőkhöz, sokkal inkább egy életstílus, amit még nem értesz (és lehet, hogy soha nem is fogsz).


Ettől még jó amit elkezdtél, de ne verd magadat földhöz azért, mert fél év alatt látszólag nem változott semmi. A szokásaid formálják a jellemedet. Ugyan ebben a helyzetben voltam, mint te. Nekem 1 év után jött össze az első randi és még most is azt érzem, hogy a testem már oké, de az emberi, társas készségekre sokat kell gyúrni, ahogy #1-es mondja :D

2021. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg a Gyakorizást is!
2021. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az itteni férfiak minden csepp empátiát és megértést elvárnak a nőktől, sőt, még vissza se lehet utasítani titeket különben azt hiszitek hogy a nők gyűlölnek titeket, aztán meg így beszéltek a nőkről akik nem tetszenek nektek.

Igen, add fel a társkeresést és halj meg egyedül😅

2021. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!