Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod chatelésnél azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod chatelésnél azt írja, hogy "pill", akkor mennyi idő max mire elveszted a türelmed?

Figyelt kérdés
A múltkor vagy 1,5 óra volt mire ismét írt. Az mondom, hogy 10-15 perc még oké, ha valamit gyorsan el akar intézni. De ha hosszabb, akkor ne pill-ezzen, hanem írja meg, hogy dolga van, és majd lesz, ne várakoztassa az embert.
2021. dec. 20. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
5 perc
2021. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagyok dedós, hogy a párkapcsolatom nagy részét online töltsem. Akkor szoktunk csak chatelni, mikor dolgozunk, akkor meg érthető, ha akár órákig nem ír vissza az illető. Délután-este meg úgyis találkozunk. Akkor szokott ez csak zavarni, mikor boltban vagyok és kellene döntenie valamiben vagy megmondania, mit hozzak még és ott lézengek, mire visszaír.
2021. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció? Miért nem írtad azt, hogy 1,5 óra nem pill, szóljon, ha nem ér rá!
2021. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
2: Boltban ezért kell felhívni, nem írni!
2021. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Megkerdeznem tole, hogy milyen szinu :D



37F incel

2021. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Hogyha épp egy sima mizu, milyen napod volt beszélgetésben vagyunk és úgy írja hogy pill akkor igazából nem zavar ha órákig sem ír vissza. Ha meg valami fontosban vagyunk éppen akkor felhívom ha nem válaszol mondjuk 5 percig.
2021. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt írja vagy mondja hogy pill az 5 perctől egy délutánig is lehet pl lehet azért pillelek mert elmentem a wcre vagy mert valaki szólt és hosszabb segítés lett belőle (pl régen anyum szólt, mondtam hogy pill aztán kimentem fát vágni nem volt időm visszajönni mondani nem csak pill)

Elég egyszerűen vársz egy 10-15 percet ha nem jött még vissza valami hosszabbat kell csinálnia és nem számított rá te meg csinálsz mást nem mintha a párodtól online függene az életed remélem...

2021. dec. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy dolgoztam olyan helyen, ahol két munkafázis közt volt fél perc pihenőm, és ha irogattam valakivel ez pont elég volt egy rövidebb üzenetváltásra. Így nekem az a duma, hogy valaki órákon vagy akár egész nap nem tud visszaírni, az eléggé hihetetlen. Ráadásul ha tudom, hogy várnak, de mondjuk beugrott tesóm, akkor nem pillezek, mert tudom, hogy nem 5-15 perc, hanem megírom kerek perec, hogy bocs, de vendégem van majd később beszélünk. Akkor a párom se vár potyára, lesegeti a telefonját. Meg ugyanígy legyen fél perce ha a "pill" közben közbejön valami, ez egy kapcsolatban alapvető dolog szerintem.
2021. dec. 21. 09:00
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, én nem vesztem el a türelmem. Majd í, ha ráír, én meg addig csinálom a dolgomat, nem ezen forgok, hogy nem ír :D

Más az, hogy valaki napokig nem ír meg más az, hogy valaki másfél órára elfoglalt :D

2021. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!