Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedésnél és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél és szimpla chatelésnél meddig húzható el a képcsere?

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgetek egy lánnyal, nem ismerkedési szándékkal kezdtünk beszélgetni, de úgy alakult, hogy egész jól el tudunk dumálni és most kért egy képet. Sokszor fordult elő már ilyen, de eddig sosem küldtem képet, és vagy elfogadták és beszéltünk tovább vagy ahogy a legtöbb esetben történt, többet nem írtak. Az az igazság, hogy olyan embernek, akit csak pár napja ismerek internetről, akivel nem is találkoztam még és nem is ismerem szinte, nem tudom, hogy akarok-e vele hosszabb távon bármiféle kontaktot fenntartani, szóval az ilyen emberekkel elég bizalmatlan vagyok és nem szívesen küldenék képet. De azt se akarom, hogy mondjuk egy potenciális párt vagy barátot, ismerőst halasszak el emiatt a távolságtartás miatt, és nem tudom, hogy reális-e a "félelmem", ami a képküldést illeti.


Így vélemények, tapasztalatok érdekelnének. Jártatok már rosszul emiatt? Vagy túlbonyolítom az egészet?


2017. dec. 29. 19:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
23/F
2017. dec. 29. 19:43
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább ìrj magadról paramétereket,és ajánlj fel egy randit a csajnak! ;-)
2017. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kuldj egy kepet, de olyant, amit sehova nem toltottel fel, facere sem, igy nem tud rakeresni.
2017. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
szégyeled a pofád,alap a kép felrakás
2017. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4

Már vártam a hasonló jellegű hozzászólásokat, de javaslom, fusd át megint a kérdést, hátha másodszorra sikerül értelmezni, amit írtam.

2017. dec. 29. 19:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Állíts be időkorlátot. Lazíts, kicsit túlreagálod tényleg nem lenne jó elhalasztani egy potenciális barátot/párt.
2017. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egy teljesen átlagos, semmit mondó képet. Azzal veszteni valód nincs, de a lánynak lesz némi fogalma kivel beszélget. Tud arcot társítani a beszélgetéshez. :)
2017. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Mondd el neki, hogy bizalmatlan vagy, és időre van szükséged ehhez, ami manapság nem újkeletű. Ha intelligens, akkor meg fogja érteni. Ha pedig nem ad időt ahhoz, hogy te megnyílj, akkor nem vesztettél semmit.
2017. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondjuk a lánynak is leírhattad volna, aztán vagy megérti és kitaláltok valamit vagy nem, akkor viszont neki is vaj van a füle mögött..
2017. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

#5: elolvastam, de nem ertem mi a bajod a valaszommal.

Arrogans, ostoba kis pocs vagy. Ketlem, barki is akar veled beszelgetni.


#4

2017. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!