Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennél már ajándékot? Ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennél már ajándékot? Ennyi idő ismerkedés után?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerjük egymást!

Valószínű együtt vagyunk, de nem mondtuk ki hivatalosan.

Nem tudom vegyek e neki karácsonyra ajándékot, de igazából azt sem tudom hogy mit? Parfümöt vagy valami italt? Mit illik? Egyáltalán kell-e?


2021. dec. 21. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Parfümöt csak akkor, ha tudod melyik illatokat szereti, és pl fogyóban van neki.


Mennyire ismered? Van valami hobbija? Ahhoz kapcsolódóan vásárolnék neki.

2021. dec. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamit mindenképpen vegyél, gondold végig nem volt-e valami elejtett mondata, amiből kiindulhatsz. Két hónap után túlzásba sem kell esni azért, ne görcsölj rá.
2021. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Először mondjátok ki, hogy mától hivatalosan is egy párt alkottok. Ezután jöhet az ajándék, és ne parfümöt meg italt. Legyen emlékezetes, tartós. Valami plüss pl. Vagy névre szóló apróság.
2021. dec. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem alapvető, hogy egy alakuló kapcsolatban is ajándékozok. Iszonyat kellemetlen lenne ott ülni a fa körül üres kézzel, szerintem el is könyvelne egyből egy fukar kis szarnak.
2021. dec. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami apróságot mindenképp!
2021. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

#4

2 hónapja ismerik egymást, még csak nem is járnak egymással rendesen. Ugyan miért karácsonyoznának együtt?

2021. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 mert felnőtt emberek, talán azért? A 3 napból egyet csak együtt töltenek. Lényegtelen, szerintem akkor is fontos ajándékozni legalább valami apróságot, aki párezer forintot is sajnál a párjára, annak felesleges párkapcsolatban élnie. Más inkább örül, ha adódik valami alkalom arra, hogy kedveskedhessen.
2021. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na de ez az, hogy nincsenek is párkapcsolatban..
2021. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
#8 ilyen hozzáállással nem is lesznek soha. Ha randizás alatt nem kedveskedsz, hanyagolod a másikat, akkor miért akarna járni veled?
2021. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most hiába nekem mondod. Ennyit árult el a kérdésben. Ha annyit nem tudnak megbeszélni hogy mi van kettejük között akkor már alapból mindegy. Nem egy karácsonyi kis jelképes mütymürütyön fog múlni.
2021. dec. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!