Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt veszekszik talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt veszekszik talán velem, vagy valóban?

Figyelt kérdés

Párom sokszor féltékeny.

Néha komolyan nem tudom eldönteni hogy esetleg csak szórakozásbol provokálna e vitát, vagy valoban ideges?


Pl volt olyan, hogy elvitt kocsival munkába.

Előtte csak ugy céltalan köröztünk a városban(fodrászt kerestünk meg ilyen apróságok ami nem fontos, volt még időnk)

Egész úton vádolt hogy en pasira néztem, vagy hol voltam vasárnap, biztos pasinál, stb.

Akik láttak(visszahallottam), azt látták rajtam hogy a barátommal vagyok kocsival es totál szomoru rosszkedvu fejem van.


Aztán ahogy rátért az utra hogy most már a sok körözés után bevisz dolgozni, hirtelen 180 fokot váltott. Betett szerelmes zenét, szerelmet vallott, felvidított stb. És így szálltam ki.


Nem értem ezt a pálfordulást sem, es hogy mi ez az egész.


Most szórakozik velem?


Meg sokszor csinálja velem azt, hogy megsértődik és nekem kell őt engesztelni.mikozben ő a férfi.


Nemrég óta vagyunk egyutt nem ismerem ezt a típust.


Ezeket minek lehet betudni, amikor egy férfi provokálja a nőt??mi értelme van?



2021. dec. 21. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem provokál, csak érzelmi fogyatékos. (Meg valószínűleg értelmi)
2021. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Miből gondolod, hogy csak provokál? Főleg, ha nem rég vagytok együtt!? Ha velem valaki már a kapcsolat elején ezt csinálná, menekülnék, mert később csak rosszabb lesz.
2021. dec. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos, bipoláris személyiség. Ha még nem köt hozzá semmi, azonnal fuss előle!! Nem viccelek!
2021. dec. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy, hogy miért csinálja? MINEK vagy vele? Te is tudod, hogy ez elviselhetetlen (ne kamuzz, tudod). Tehát mi a tényleges kérdés? Az, hogy lesz-e ez még rosszabb? Lesz. :)
2021. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kell neki a figyelem,biztosan nincs túl magasan az önbecsülése.Szeretethiányos...

Élvezi ha eljátszhatja a drámát...hogy ő az ártatlan te pedig a rossz és gonosz és sajnáltatva előadhatja magát és megvádolhat.

Az ilyennél tényleg nagyon oda kell figyelned minden szavadra és tettedre,mert a legapróbb kétes dologra is azonnal ráugrik,és elkezdi marcangolni mint egy 3 hetes kölyökkutya a papucsot.

Valamint az segíthet hogyha kimutatod felé az érzelmeidet.Hogy érezze hogy szereted vagy fontos neked,és nem érdekel senki más.Akár szavakkal,akár gesztusokkal is kinyilváníthatod.

2021. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2#

Abbol gondolom hogy provokál mert 180 fokot tud fordulni es teljesen magától.

2021. dec. 21. 10:28
 7/17 A kérdező kommentje:

5# igen ezeket én is észrevettem.

Nem elég kifejezni neki hogy szeretem, hanem túlzásokkal "kell" kifejeznem. Ami belolem nemigen jön, de néha megcsillan, es azokat a pillanatokat értékeli és jegyzi meg.


És igen, mindenre ráugrik, ellenkező esetben. Ezt meg nem is értem. Neha komolyan annak tűnik csak az egész hogy azért vádolna mert nincs más témája. Ugyanis ahogy észre vettem terelhető, ha bedobok más témat. Ezért sem tudom szórakozik e csak a vitákkal, provokálással.

2 sec alatt el tudom terelni a gondolatait, HA eszembe jut valami más téma.



Akkor fogjam úgy hogy ő ilyen és nem direkt "mímeli" az egészet?

2021. dec. 21. 10:33
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
#7 És te ezt komolyan így akarod hagyni? Marha jó lesz hogy folyton be kell dobnod valami random témát minden percben különbem neked esik hogy megcsalod.
2021. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7 Hagyd ott, ha nem akarsz azzá a kérdezővé válni, aki most teljesen kiszolgáltatottan, kisgyerekkel próbál elmenekülni a betegesen féltékeny, nőverő férje elől.

Ijesztő, hogy a te kérdésed mintha a másik kérdező múltbéli kérdése lenne.



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..

2021. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

#7

Nehéz ezt megfogalmazni hogy miért csinálja.Én is ilyen vagyok.Egyszerűen csak szórakozás is,az unalmas perceket feldobja hogy valami történik,érzelmek szabadulnak fel,dráma lesz.

Sajnos én is ilyen vagyok.És nagyon hamar ki tudom szúrni a nekem nem tetsző dolgokat,és vagy egyenesen kimondom,vagy játszom a sértődöttet és a másiknak úgy kell kihúzni belőlem mi a baj.És kimondottan élvezni szoktam mikor számon kérem valamiért,és próbálja kimagyarázni,vagy meggyőzni az ellenkezőjéről.Magát a drámát élvezem,valamint azt hogyha látom a kétségbeesést rajta,és hogy felhúzom vele...mert ez azt is jelenti egyben hogy fontos vagyok neki,legalábbis annyira hogy felidegesítse magát a dolgon és bizonygassa hogy nincs igazam,esetleg hangoztatja hogy szeret stb..nálam ez ide vezethető vissza,a szeretethiányhoz,és önbecsülési problémákhoz.És a lelkemnek nagyon jó az a visszaigazolás hogy vannak ilyen drámák,amelyek hatással vannak a másikra és kapom a visszaigazolást hogy fontos vagyok neki.

Csak tudom hogy ez a másik fél számára idegesítő viselkedés,és felesleges stressz és feszültség.

2021. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!