Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mi a véleményetek arról a lányról/nőről, ai meg akar tanulni lőni, és le akarja tenni a fegyverviselési engedélyt?

Figyelt kérdés

Nem vadászni akarok, állatvédő vagyok.

Rendőr (és hasonló) sem szeretnék lenni, egyszerűen csak vonzanak a kézifegyverek, és mindenféleképpen meg akarok tanulni lőni.

(Plusz a mai világban nem árt ha az ember lánya meg tudja magát védeni, és verekedni nem tudom, elég törékeny testalkatom van:D) Ez persze nem azt jelenti, hogy Terminátornak képzelem magam, vagy hogy mindig magamnál akarom tartani vagy ilyesmi, egyszerűen csak érdekel.


Mi a véleményetek erről? Ha mondjuk kiderül ez egy lányról akivel randiztok (és mondjuk nem nézitek ki belőle), megijednétek/agresszívnek tartanátok vagy semmilyen negatív véleményetek nem lenne róla?

Igazából elképzelni sem tudom, hogy mi lehet erről a pasik véleménye, senkit nem pontozok le, tényleg érdekel, szóval csak őszintén, és lehetőleg kultúrált hangnemben;)


2010. szept. 7. 02:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Semmi különöset nem szólnék.Ha lehetne tartani fegyvereket én is vennék mindenfélét.

Youtubon szoktam nézni,hogy Amerikában 18-20 éves gyerkőcök célba lőnek,gyakorolnak,géppisztollyal is akár.Nekem a Browing fegyverek tetszenek,meg a coltok,de a 2.Világháborús Német fegyverek is bejönnek.

2010. szept. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2010. szept. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Semmi, hidegen hagy a téma.
2010. szept. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
nekem is semmi, de te biztos valami ilyesmi válaszra vársz, hogy: " nagyon vagány vagy, nagyon tetszik, hogy ilyenek érdekelnek, te vagy az álomnő......"
2010. szept. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Semmit.
2010. szept. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ, hogy jól szopik-e.
2010. szept. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Én lány vagyok, bocsi, de jártam régen lőni egy helyre 14éves koromban, de ott csak légpuska és légpisztoly volt. A golyókat kellett fizetni, tehát oly sokat nem lőttünk, mert drága lett volna, csak úgy heti 2x mentünk le, 2haverommal, meg egy másik lánnyal. Jól elvoltunk. Ez is lehet egy hobbi, szerintem :) Nem hiszem hogy a pasikat ez zavarja.


A barátomnak meg van egy riasztópisztolya, egyszer mikor nagyon veszekedtünk, majdnem lelőttem, szóval annyira nem jó ha otthon tárolod, de hát te tudod :D

Na jó, amúgy nem lőttem volna le, csak meg akartam ijeszteni, de sikerült, jól beijedt :)

2010. szept. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Egyből megkérném a kezét.
2010. szept. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyen csajt. Tök normális hobbi ez, semmi kivetnivaló nincs benne.

Sőt, még szimpi is, hogy nem csak a plázacica dolgok érdekelhetik egy csajt.

2010. szept. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Eddigi szakmai tapasztalataim azt mutatják, hogy nő kezébe nem szabad adni fegyvert...
2010. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!