Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha a lány magasabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a lány magasabb?

Figyelt kérdés
lány 171cm a pasi 165cm (6cm külömbség)
2008. dec. 14. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem eleinte szerintem zavarna, de ha szeretném a lányt biztos elfogadnám.Ne hagyd, hogy ez álljon közétek!
2008. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Nekem pl. volt már éppen akkora barátnőm, mint én magam, de az se zavart volna, ha magasabb, lévén mindig is kimondottan kedveltem a magas lányokat. :)
2008. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
6cm az semmi, ne törd magad ;) a lényeg, hogy szeressétek egymást :)
2008. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Fura, de hogy ciki-e, azt mindenki maga dönti el. Én pl érdekesen nézem az olyanokat, amikor a lány a magasabb. És úgy szegény csaj még egy magassarkút sem tud fölvenni, ha olyan alkalom van.
2008. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem gáz,inkább benzin,de semmiféleképpen nem gáz. Vágod? Lol. XD
2008. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Hát azért én is elég érdekesen nézek az ilyen párokra..azért nekem ciki lenne..tudom hogy csak az a fontos hogy szeressék egymást,de ez kb.olyan mentegetőzés,mint az hogy nem számít a külső..valaki kitalálta h ezzel nyugtassa magát.Férfi legyen férfi.És a méretei is.
2008. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. És lehet, hogy bennem van a hiba, de én nem nézem meg az olyan párokat, ahol a lány magasabb. Miért kell mindig mással törődni? Ha boldogok vagytok, akkor ne foglalkozz azzal a pár centivel. Ha meg vannak olyanok, akik megbámulnak, hát tegyék, ne tőrödjetek velük. Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb probléma a kapcsolatotokban!(És nem szeretek helyesírási hibákat javítani, de a különbség szót n-nel írjuk.)
2008. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval nem igazán értek egyet, bocs :)

Én is magasabb vagyok a barátomnál(6-8cm), elején zavart, aztán már csak viccelődtunk vele "Nehogy azt gondold, mert magasabb vagy már többet megengedhetsz magadnak" :D vagy én húztam őt, ezzel is jelezve magamnak, hogy már nem igen zavar...De ez olyan érdekes, ha egymás mellett megyunk, akkor azért én is észreveszem, de pl. amikor megállunk, egymás szemébe nézunk, mintha egyforma magassak lennénk :) ...Mondjuk magassarkú cipőben nem tudom, nem akarom magam elképzelni mellette, az eléggé vicces lenne...De vele vagyok, mert szeretem, ő is engem...Azt tanácsolom neked, hogy ezen ne parázzál. Ha a "nézőknek" ciki, hát legyen, de nektek nincs miért ezt a helyzetet cikisnek érezni.

Udv

2008. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocs, nem az utolsó, hanem az utolsóelőttivel nem értek egyett.

(14:44-es voltam)

2008. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz... Bár én pont egymagas vagyok párommal. Annyi, hogy ha Vele vagyok, akkor nem veszek fel magasabb talpú cipőt. Férfi cipőkben is van olyan, aminek pár centi sarka van. De ezt csak akkor ajánlom, ha tényleg gáznak érzed, ami egyébként nem az.
2008. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!