Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Kérdezi, mit beszéltem telefonon anyuval. Mondom neki, hogy meghalt egy rokon. Erre egy szó nélkül kisétál a helyiségből. Rá 2 percre visszajön, mintha mi sem történt volna, kérdezi, hogy tervezem a holnapot. :|

Ennyire érzéketlen?

Pár éves házasság, ami ugyan nem tökéletes, de működőkepes, viszont néha van egy-egy ilyen, hogy nulla empátiával fordul felém.



2021. dec. 22. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Én tudjam? Te mentél hozzá!
2021. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Az én párom is ennyire érzéketlen. Sajnos vannak ilyen emberek.
2021. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Engem pl nem nagyon érdekelnek a családi ügyek, mert többnyire semmiről nem szólnak. Kívülről jónak hangzik egy tévés sportesememényen online családilag szurkolni, de ez engem nem érdekel. Többnyire ilyen minden ügy, amiről szó van.
2021. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Komolyan, nem értem az embereket... Naponta jönnek az ilyen kérdések és a való életben is rengeteg panaszkodást hallok. Ha valaki egy gyökér, mégis minek vagytok vele?


Az illető pont olyan ember, amilyet választottál.

2021. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 hollófernyiges ***** válasza:
Nem te rohantál hozzá könnyes szemmel, hogy képzeld anyu most mondta hogy meghalt az Erzsi néni. Ő ismerte egyáltalán, tudja hogy te milyen viszonyban voltál vele, vagy feltételezheti, hogy tizenöt éve láttad utoljára?
2021. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Pont ezt a kérdést vártam, többek között. Emberek olyanokat szoktak ilyenkor kérdezni, hogy miben halt meg, hány éves volt, és igen, valahol ezt követően, a mennyire volt közeli kérdés merül fel... Már ha van benne "ember".

Csalódtam. Nem először, persze.

2021. dec. 22. 21:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És még így is vele maradsz, ugye?
2021. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a tökéletes megtalálásában. Pláne az én koromban, fel tudom mérni a helyzetem. Nem válogathatok.
2021. dec. 22. 21:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
38
2021. dec. 22. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!