Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy van egy eltitkolt gyereketek egy nőtől, akivel szexkapcsolatban voltatok évekkel ezelőtt?

Figyelt kérdés

A nő nem akar semmit, nem akarja a pasit a gyereke életébe, csak egyszerűen kiderült, ha kimatekozza az ember és a gyerek még hasonlít is a férfira.

Akkoriban vetett véget a férfi ennek a kapcsolatnak mielőtt a nő rájött a terhességre.

Ez csak elméleti kérdés. Mármint volt egy ilyesmi kapcsolatom és volt is para, hogy terhes lettem-e és akkor azon gondolkoztam, hogy titokban megtartanám és nem szólnék róla neki soha. Tudtam, hogy ő nem akarna velem családot valószínűleg, de azt se akartam, hogy az életem része legyen amiatt, ha esetleg a gyerekről akar gondoskodni és vele lenni. Szerencsére ugye nem lettem terhes, csak ez most eszembe jutott.



2021. dec. 22. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Jó kérdés... sok mindentől függene, de mivel csak gyanú szintjén merült fel, nem foglalkoznék vele. Ha biztosan enyém lenne, meg akarnám ismerni
2021. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Én haragudnék. Az én gyermekem is, és jogom van megismerni, gondoskodni róla, embert faragni belőle.
2021. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Elmebetegnek tartanám és elkerülném a lehető legjobban.
2021. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

A többség valahogy úgy: "A k va anyját!"


És még lehet igaz is lenne, hiszen velük általában "szexkapcsolat" szokott történni - igaz "pézzé", de akkor is.

2021. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
5öst miért pontoztátok le?!
2021. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Egy történet az ismerettségi körömből...A nő nem akart férjet/társat csak gyereket. Összejött egy pasival, rövid románc, alkalmi kapcsolat, pár hetes együttlét. Potenciális alany volt a pasi, előnyös külső, értelmes, jó nagy távolság. A csaj terhes lett, megszülte a gyereket, apát nem nevezett meg. Ahogy telt az idő egyre többen nógatták a környezetéből,hogy van ennek a gyereknek apja, igenis vállalja a felelősséget és fizessen, mennyivel könnyebb lenne az életük. Az anya végül megindította a pert az apaság megállapítására, a gyerek ekkor már 3 éves volt. Ráadásul az apa időközben családot alapított, gyereke született. Borzasztó feldúlta az életét az új "hír", majdnem ráment a házassága. Megállapították a gyerektartást, a nevére anyakönyvezték a gyereket, de soha semmi érzelmi kötődés nem alakult ki köztük, ezt az anya sem akarta.Viszont a nagyszülők segítségére szorult, így, együttesen majomszeretettel vették körbe a gyereket, nehogy érezzen valamit az apa hiányából.

A történet vége (legalábbis az apasági ügyes történeté) az,hogy az anya hosszú betegségben elhunyt,a nagyszülők koruknál fogva idősen, szintén. A "gyereknek" senkije nem maradt, maradt viszont egy kisiklott élete amihez vélhetőleg a fentiek nagyban hozzájárultak.

A véleményem: nincs joga egy nőnek sem önként dönteni arról,hogy a másik fél tudta nélkül gyereket vállal.Se a férfival, se a születendő gyerekével szembe nem korrekt,az érzelmi hátterét nézve sem.

2021. dec. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én férfiként tojnék rá.

Az hogy az én magomból van egy dolog, ettől még nem vagyok apa.

Apa onnantól leszek, ha otthon a karjaimban cseperedik, én nevelem stb stb.

De meg van a véleményem az olyan nőről akire ez a dili x év múlva jön rá. Ez az én szememben csak a pénzhúzásról szólna.

2021. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es,tojhatsz rá,de ha bíróság elé citálnak,gyerektartás fizetésére köteleznek,csak megérzed jó pár évig. Az érzelmi részére tojhatsz.
2021. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!