Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti erre mit reagálnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti erre mit reagálnátok szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy szex után nem mentek haza, csak másnap, szóval ott töltitek az éjszakát. Ti mit reagálnátok ha alváskor hozzátokbújna a lány? Ez még beleférne szexkapcsolatba nektek?

Írjatok kort!


2019. jún. 22. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
persze, nekem ez tetszene, mondhatni el is várnám ha már szexelünk és egy helyen alszunk akkor bújjunk is össze. 25/F
2019. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 StevenUp ***** válasza:
82%
Mivel emberek vagyunk (bár akinek elég a puszta b**ás is ezért jó nekik a szex kapcsolat azoknál az emberi jelző kissé elgondolkodtató) ezért biztosan állítom hogy egy érző embernek jól esik ha van ki hozzá bujjon vagy van kihez bújni
2019. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Minden belefér,csak ne írogasson,hívogasson.fogadja el hogy csak szex.
2019. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Persze. Neki is jól esik, nekem is, nincs ezzel semmi gond.


Volt már olyan aki először azt mondta, hogy szexkapcsolatot akar de aztán elkezdett úgy csinálni mintha párkapcsolatban lennénk. Hisztizés, hogy nem töltök vele elég időt, nem figyelek rá eléggé, be akarta osztani az időmet nyilván a saját javára, odajött a szórakozóhelyre ahol éppen voltunk ismerőseimmel, stb. Csak az ilyenek nem férnek bele.


25/F

2019. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Határeset. Mondjuk én mennék haza, otthon szeretek aludni.
2019. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez bárkinek is gondot okoznak. Alváskor előbb utóbb úgyis egymás "útjába" kerültök. :))
2019. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen imádnám! Érzelem nélkül nem jó a szexkapcsolat sem! 😋
2019. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok az előző hozzá szólóhoz.
2019. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene!
2019. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Akihez nem bújhatsz hozzá, azzal ne szexelj.
2019. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!