Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok,ha megtudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok,ha megtudnátok hogy a barátnőtök korábban egy szexkapcsolatban már terhes volt csak elvetette?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 23:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Empátiával. Nyilván nem tehet róla, hogy mondjuk elszakadt a gumi vagy ilyesmi. Az abortusz pedig egy nehéz döntés sokaknak. Szóval ha komolyan gondolod vele, akkor ne ítéld el miatta.
2021. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%

2


Férfiként is azt mondom, az ő teste, az ő döntése..szerintem nem tudod, egy váratlan szülés mennyire felboríthatja egy nő életét. Ő marad otthon a gyerekkel, ő esik ki a karrierből, ráadásul mivel szexkapcsolat volt, valszeg a pasitól csak a tartásdíjat kapta volna.


És ne gyere nekem azzal, hogy akkor minek szexelt felelőtlenül. Mert, amíg egy férfi megteheti, hogy annyi nőt dugjon meg, amennyit akar (tudom te is vágynál rá), akkor egy nőnek se lehet megtiltani, hogy annyi férfival feküdjön le, akivel akar.


A különbség az, hogy a férfiak nem szülnek, csak a nők. De akkor tőlük legyen megtiltva az élvezet ezen fajtája?

2021. dec. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
9%

"akkor egy nőnek se lehet megtiltani, hogy annyi férfival feküdjön le, akivel akar."

Nem lehet megtiltani, de attól még felelősségre kell vonni. Nem kötelessége szexelni, és ha ő elvállalja a kockázatot, ő döntése volt. Hiába forgatja fel az életét, ő döntött így.

2021. dec. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

4


A férfinak se kötelessége szexelni, aki teherbe ejtette..tehát miért csak a nőt kéne felelősségre vonni?

2021. dec. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

#2!

Nem tudhatod milyen az anyagi helyzete.

Nem vállalható a gyerek megtartása.


Aki spontán elvetél?

Vagy kiderül hogy beteg a magzat és meg kell szülni idonap előtt?

Ezek is gyilkosak?

Könnyen ítélkezel mert nem te szülsz, de azért ne késsel menj randevúra.

2021. dec. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Örülnék neki, hogy hasonlóan gondolkodik, mint én. Ha gyereke lenne, főleg ha egy ilyen senkitől becsúezott pulyát tartana meg, az viszont számomra kizáró ok lenne. Az abortuszellebes csupasz seggre szülő gyerekbolondok egy undorító faj, ellenben egy olyan nővel nem lenne semmi ellenvetésem, akinek volt abortusza, mert volt annyira agya, hogy belássa, apa nélkül felnőni úgy, hogy anyád is csak a saját élete tönkretételét látja benned, szar, a többiről nem is beszélve.
2021. dec. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Az ő dolga. Biztos meg volt rá az oka.
2021. dec. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Elfogadtam, és örülök hogy vagyok annyira bizalmasa hogy ezt elmondta nekem.
2021. dec. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
2: ha így gondolkodna a pasim, kivágnám, mert kinek kell egy gyilkosozó korlátolt gondolkodású csökevény?
2021. dec. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
2%
Csak akkor elfogadható ha a magzat rendellenesen fejlődött.Nem szeretnék ilyen nőt.Ugyanúgy ha tőlem esne teherbe,símán eltenné láb alól.Nem is tudnék róla.
2021. dec. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!