Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok,ha megtudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok,ha megtudnátok hogy a barátnőtök korábban egy szexkapcsolatban már terhes volt csak elvetette?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 23:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
97%
Szóval a férfinak csak eddig terjed a felelőssége míg megcsinálja a gyereket és utána itt a vége fuss el véle. 😂
2021. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes, csak addig terjed az empátia, hogy ne vetesse el, de pénzt adni már b.sznátok 1 kg kenyérre is.
2021. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%
Ja, gonosz gyerekgyilkos nő. De mi lesz, ha megszületik, és nincs miből etetnie? Ja, akkor már gonosz ÉS lusta nő, ugye? A pasi, aki tojik a saját gyerekére meg ártatlan
2021. dec. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
78%
Szerintük a nők úgyis elonybe vannak munkahelyen. Úgy képzelik milliós fizetést kapunk csak azért, mert nőből vagyunk. Így az ő beteg elképzelésük szerint több tíz millió Ft félretett pénzünk van, amiből fel tudunk nevelni és gyereket. Elmebajos banda
2021. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
87%
Ezért szoktam nézni a fb-n, hogy ki ír hasonló kommenteket, mint az itteni kanok. Legalább tudom, hogy ki alá nem szabad soha feküdni. Azt sem érdemlitek meg, hogy valaki basszon veletek.
2021. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
13%

Érdekes válaszok...


1.: Kötelező a nőnek engedni KOMBINÁLT védekezés nélküli szexet? Azaz gumi + bogyó vagy spermaölő hab, vagy spirál, vagy pesszárium?

2.: Ahogy az 1.-nél felsoroltam, a nőnek több módszere van a védekezésre. Főleg, hogy nem kell feltétlen a hüvelyi szex.

3.: IGEN, van sajna olyan helyzet, amikor elkerülhetetlen az abortusz, például, ha beteg lenne a baba. De ezt el lehet és el is kell mondani.

4.: A nő miért ölheti meg a magzatát, de ha a férfi akarja, hogy vetesse el, azt még jogi úton sem érheti el. Ez nem kettős mérce? Főleg, hogy ha a nő megszüli, utána a pasi kötelezve van a gyerektartásra.


40 múltam. Volt jó pár nőm, de én még SOHA nem dugtam gumi nélkül. De a nők majd mindegyike akarta, sőt volt aki meg is sértődött, hogy minek nézem, ő nem Qh.urva, hogy gumi kelljen hozzá.

2021. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a helyi, aktus előtti védekező szerek nálam pl irritációt okoznak. Nem fogom magam vele kenegetni. 🤷‍♀️ kösd el magad és akkor probléma megoldva.
2021. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
81%

28:


Ha annyira önálló lény az a qrva magzat, takarodjon büdös picsába egy másik testből és oldja meg magának az életét. Senki sem akarná megölni, ha nem ott nőne ahol.

2021. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
88%

31


Ki nem szarja le? Majd aki tehet róla, hogy odakerült, az tesz is ellene, így van rendjén.

2021. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
89%

Téged meg nevelhetett volna. Gondolom azért látsz te is csak a gyerek kihordásáig, mert rád is csak addig figyeltek, ameddig fel kellett venni a családit. 🤡


Engem terveztek, ráadásul egy évtizedes kapcsolatba születtem. Taníttattak, gondoskodtak rólam és ami a legfontosabb, szerettek. Pontosan azért vagyok az abortusz mellett sok esetben, mert tudom, hogy életet adni valakinek önmagában nem érték és lehet egy életre szóló átok is. Ha nem ide születtem volna vagy ha anyámat nem tette volna olyan boldoggá a születésem, mint ahogy meséli, én sem akarnék élni.

2021. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!