Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne nézzek ki úgy mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne nézzek ki úgy mint egy "jófiú", hölgyeim, lányok?

Figyelt kérdés

Nemrég megkaptam egy nőismerősömtől hogy "a külsőd nem tükrözi a személyiségedet". Arra célzott hogy elég szolidnak tűnök külsőre, általában fekete ruhákat hordok fél elegáns stílusban. Kedves, csöndes, udvarias vagyok, nincs se piercingem, sem tetoválásom. Nem az a típus vagyok aki elsőre középpontban akar lenni és túlakarja harsogni még nagyobb hülyeséggel a többieket.


Viszont aki jobban megismer mint Ő is tette, egyből rájön hogy nagyon tudok és szeretek baromkodni, zavarba hozni mást, elég sajátos gondolkodásmódom van, na meg nem vagyok szívbajos a nőkkel sem. Szóval ilyen szempontból LEHET "egyedibb" vagyok mint sokan akik extrémebben, vagányabban néznek ki vagy viselkednek, viszont tucat emberek, és csak mennek a fősodorral.


Ezzel csak az a gondom hogy lehet hátrány ismerkedés terén. Elsőre megnéz egy csaj és azt mondja hogy "biztos szégyenlős, töketlen, nyuszipuszi" alak vagyok.


Mit tudtok tanácsolni? Varrassam ki magam, legyen piercingem vagy mi? :D

Vagy elkerülhetetlen hogy a többségnek elég a látszat, felületesek, meg amúgy sem érték a mai világban amilyen vagyok...

Inkább összejönnek a "rosszfiúval", aztán rinyálnak hogy nem akar elmosogatni, nemtörődöm, vagy nem foglalkozik a gyerekkel! XD


2021. dec. 23. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél önazonos, ez a legfontosabb. Nekem “jófiú” a férjem, nem is néz ki másnak, szeretem, hogy nem árul(t) zsákbamacskát.
2021. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kollégám aki szintén tele-tetováltatta magát, de ugyanolyan balf**asznak néz ki :)
2021. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Horgyá' napcemüveget, az a menők kötelező viselete, lehetőleg éjjel meg sötétben is. Mindig.
2021. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A sittes múlt is menő a nőknél.Szeretik az izgi pasikat.
2021. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"a külsőd nem tükrözi a személyiségedet"

Én macinacitól a farmer pólón át a fekete elegánsabb megjelenésig bármit hordok.


De szerintem nincs kimondottan külső, ami annyira tükrözi a belsőt. Lehet, hogy te elegánsan szeretsz öltözni, de mellette meg laza vagy. Inkább arra gondolt talán, hogy visszahúzódó vagy először. De ezzel sincs semmi baj szerintem, hogy nem nyílsz meg rögtön mindenkinek. Aki külsőre ítél és nem akar megismerni azon túl mint az akiről most szó volt, azért meg nem kár, nem igaz? :D

2021. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rossz vagy jofius a hangsuly, gesztus, az adottsagok tesznek. A kulsosegek csak messzirol vagy ot percig.
2021. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyél önazonos.

Az első benyomás rengeteget számít. Nem kell tipik rosszfiúnak lenni, de egy sokat sejtető mosoly, kis pofátlan-de-vicces-kedves flörtölés, apró poénkodások már (nőként mondom) le tudják venni a (jó értelemben) rosszfiúkat kereső lányokat a lábukról.

2021. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!