Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz/jó fiú klisé?

Figyelt kérdés

Mit takar ez? Mit jelent rossz fiúnak lenni és tényleg szeretik ezt a nők/lányok?

Fiúk mást mondanak, lányok mást mondanak. Van aki egyből rávágja, hogy a rosszfiúk jönnek be, de nem tudja megmagyarázni mit jelent az. Van aki szerint csak részben, van aki szerint ez hülyeség.

Oké, hogy embere válogatja, de mit takar ez a két kategória? Az interneten mind paradox leírásokat kaptam vagy nem tükrözte ismerőseim válaszát.



2018. dec. 26. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2018. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%

A "rossz fiúk" számomra azt jelenti, hogy vállalja a tetteit, anélkül, hogy az másoknak tetszik-e vagy sem. Van benne tűz és energia.

A "jó fiúk" sokszor megalkuvóak és a kedvesség álcája mögé rejtik, hogy valójában csak konfliktuskerülőek.

2018. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
A nők legjobban egy olyan pasira vágynak, aki "rosszfiúsan" szedi fel őket, de a kapcsolathoz utána már jófiúsan áll hozzá. A rosszfiúknak hódítani könnyebb, a jófiúknak meg a nőt megtartani.
2018. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2 így ezt nem is hallottam.

De ha a te véleményedet vesszük, mindenkiben van mindkettő, nem?

Tehát vannak helyzetek, mikor az ember nem akar konfliktus s van mikor kiharcolja az igazát. Nem gondolod?

2018. dec. 26. 11:32
 5/21 anonim ***** válasza:
41%

A rosszfiú igazából nem rossz, mert morálisan attól még simán jó ember, csak a nőkkel viselkedik úgy (ösztönből, vagy mert rájött hogy úgy kell), az élet más területein nem.


Egyrészt kicsit flegma, lekezelő, lenéző a nőkkel.

Másrészt tökös, magabiztos, vicces, jó dumás, kezdeményező.


A jó fiú szerint viszont a nőkkel, akiktől akar valamit, ugyanolyan kedvesen, udvariasan, jól, becsületesen, stb. kell bánni, mint az élet más területein az emberekkel. Valamint ezekre az előbbi tulajdonságokra kell építeni az ismerkedést (plusz még aranyosság, törődés, egyetértés), mert ezek fontos emberi értékek és az ő agyában úgy képzeli tévesen, hogy a női szexuális vágy is egy fennkölt dolog, ami biztos az alábbi tulajdonságokra indul be és nem tudja, hogy ez egy ösztönös, ősi dolog és milyen tulajdonságok szükségek ahhoz, hogy beindítsa. (Ugyanezek persze a férfiére is igazak hogy ősi, ösztönös alapú, csak a férfi szexualitás egyszerűbb, vizuálisabb alapú)

2018. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg szó szerint érdemes ezt fejtegetni! A rosszfiú a kigyúrt és büntetett előéletű Bmw-s király. A jófiú meg a kedves, odafigyelő, nem túl izgalmas, de minden téren megbízható srác. Általában az első típus a kelendőbb.
2018. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#3 a "rosszfiús felszedés" s a "jófiús megtartás" mit takar?
2018. dec. 26. 11:33
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
#7 A lényeg az, hogy a kettőt össze kéne gyúrni, hogy meglegyen a nők számára az álompasi. A jófiú hódítani nem tud, a rosszfiúval viszont nem lehet tervezni, totál kiszámíthatatlan.
2018. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

"Rossz" fiúk: nem hagyják a saját szempontjaikat sérülni, csak hogy lehessenek valakivel, így jól járnak minden esetben.

"Jó" fiúk: hagyják a saját szempontjaikat sérülni, csak hogy lehessenek valakivel, így gyakran kerülnek méltánytalan helyzetbe.


Ha nem hagyom a saját szempontjaim sérülni, attól nem leszek rossz. Ha a saját szempontjaim a másik fél sérelmére és kárára érvényesítem, attól leszek rossz.

Könnyű keverni, mert a "rossz" és rossz szem előtt tartja a saját szempontjait. A kétségbeesettségem okozta önfeladás utáni panaszkodást követően nem leszek jó, csak ostoba.

32/f

2018. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Durva, hogy már itt eltérnek a leírások. Ez miatt tettem fel a kérdést,.mert mindenki mást mond. Egy bizonyos tulajdonság valaki szemében jófiús, míg másnál rosszfiús. Csak én furcsálom ezt?
2018. dec. 26. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!