Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, milyennek találtok kép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyennek találtok kép alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves vagyok . Kíváncsi lennék a nők véleményére , mit gondolnak rólam kép alapján? Pusztán kíváncsiság , hiszen elég béna vagyok csajozás terén és a jeleket sem ismerem fel. Ha lehet akkor

korral 😬

Egyébként a félreértések elkerülése végett nem vagyok olyan szomorú mint amilyennek látszok a képeken, sőt… szimplán nem bírok random vigyorogni egy kamerába


[link]


[link]


2021. dec. 24. 10:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 A kérdező kommentje:
Miért itt ki csücsörít? 🤦🏻‍♂️
2021. dec. 24. 10:48
 2/76 anonim ***** válasza:
54%
Gáz... Első képen Airpod nagyon kell, nem? Mutatni, hogy milyen májer vagy... A tekinteted és csücsörítés elég langyi, ha fiúkra pályázol, akkor jók ezek a képek. Egy őszinte mosoly sokkal jobb lenne. Magas a homlokod, ez a frizura még nagyobbnak tűnteti fel, érdemes lenne mást választani. A szemöldököd jó. A bajus és kecskeszakáll, hát, lehet jobb lenne nélküle, de biztos valakinek ez is bejön.
2021. dec. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
86%
Átlagos.
2021. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
7%

Nagyon durva amit a nők leművelnek..ez a pasi nálam sokkal jobb külsőre, de csak lehúzzák a nők..


Nektek amúgy ki a megfelelő pasi külsőre?

2021. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
Most komolyan egy fülhallgatón akadsz fent? Ez csak egy rohadt tárgy nem lesz ettől senki se több se kevesebb. Ha meg tetszik akkor vegyél magadnak. Még egyszer mondom nem értem, hogy miért csücsörítenék. De ha ti itt tudjátok levezetni a feszültséget akkor nagyon sajnállak titeket
2021. dec. 24. 10:55
 6/76 anonim ***** válasza:
65%
#5 Nálad nem nehéz jobb palit találni. 😆
2021. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
90%
Borotvald le a bajszod.
2021. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok nő, de szerintem egy természetes mosoly bajusz és szakáll nélkül jobban állna.
2021. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem áll jól ez a frizura és ez az arcszőrzet, érdemes lenne ezen változtatnod. Amúgy teljesen átlagosnak tűnsz a szó pozitív értelmében, nem kiemelkedően helyes, de nem is csúnya, biztos vannak csajok, akiknek bejössz külsőre. Egészen biztos lehetsz benne, hogy nem a kinézeted miatt nem megy a csajozás. Ha szingli lennék, CSAK külső alapján én elmennék veled randizni.
2021. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
100%

Borotválkozz meg, és a frizuráfon is változtass: ne nyírd fel olyan rövidre oldalt, az is csak nyújtja a fejed. Magas a homlokod, úgyhogy egyetértek a hármassal, vágass mást.

Társkeresőre fénykép: ne autó, iPhone, airpods stb, gáz ezzel villogni. Nem, egyiket sem irigylem tőled, de negatív a véleményem a státuszszimbólumokat villogtatókról.

Arckifejezés: te is látod, hogy ez így elég morcos, nem túl szimpatikus. Ha nem akarsz vigyorogni, inkább fordítsd el kicsit a tekinteted, nézz bátran a távolba vagy ilyesmi, de egy morcos szelfi nem vonzó. Egy mosoly sem árthat. Olyat kérj meg, hogy fotózzon le, akivel jóban vagytok, így te is oldottabb leszel, őszintébben tudsz mosolyogni.

2021. dec. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!