Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk! Nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Nektek melyik jön be inkább?

Figyelt kérdés
Mi tetszik jobban, ha egy nőnek nagyobb mellei vannak, amihez egy kis "pocak" is párosul, vagy pedig a kis mellek lapos hassal? A nagy mell-lapos has variációtól most vonatkoztassatok el! :)
2010. szept. 7. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közepes mell és nem teljesen lapos has, de nem is pocak. Bár én lány vagyok, de a fiúk is ez fogják írni ;)
2010. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
kis mell-kis has.
2010. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő bejön. Fő a változatosság :D
2010. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kamuuu ***** válasza:
Ne tul nagy mell ne tul kicsi szal legyen nagyobb mint az enyéém:D:D a hasa meg ne legyen kövéres hanem mondjuk feszes:P
2010. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kamuuu ***** válasza:
68%
1 kis husi senkinek sem árt :$:$
2010. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

mindenképpen egy kis markolászható poci, és hatalmas mellek :P

Ezekre nagyon tudok gerjedni, sajnos bármit teszek ezek megvadítanak...te véletlenül ilyen vagy? nincs kedves ismerkedni? :P

2010. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok, írtam 1 emailt :P
2010. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lapos has, minden áron :)

Komolyra véve: volt barátnőm, akinek nagy cici/nemannyira lapos has párosítás volt és bár nem ez az ideálom, nagyon szerettem.

2010. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
közepes mell/has, de ha muszáj akkor kis mell/has
2010. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kis mell és kis has inkább. Főleg mert az ilyeneknek a fenekük is jobb szokott lenni, mint a "hasasoknak".
2010. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!