Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire tekintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire tekintetek egy 18 éves lányt tapasztalatlannak, éretlennek? Hogy kezeltek egy ilyen lányt, mint egy felnött, érett gondolkodású ňőt, vagy inkább még, mint egy gyereket?

Figyelt kérdés
(Írnátok kort is légyszi)
2011. jún. 27. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
mint a barátnőmet.
2011. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Mint egy gyereket, máshogy nem nagyon lehet szerintem (és ez nem lehúzása egy korosztálynak csak egyszerűen ez van).

25/f

2011. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Mint egy gyereket, máshogy nem nagyon lehet szerintem"

miért ne lehetne másképp?

2011. jún. 27. 12:20
 4/14 komasa ***** válasza:
73%
Lehet valaki 18 évesen érett gondolkodású nő, és 30 évesen is gyerekes. Úgy, hogy nem ismerem az illetőt, nem tudom megmondani, hogy mennyire érett, vagy gyerek még.
2011. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 komasa ***** válasza:
Ja, és 24F vagyok!
2011. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Hm, mert a legtöbb 18 éves még valójában gyerek aki azt képzeli, hogy felnőtt.:)

Te vagy a 18 éves lány a kérdésből?

2011. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mimano ***** válasza:
62%
komasa: Az hiszem a kérdés után feltételezhetjük, hogya kérdező egy gyerek, aki felnőttnek akar látszani.
2011. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen, én! De én személy szerint nem érzem magam gyerekenek. Akárkivel akármiröl el tudok beszélgetni. Mindenröl megvan a véleményem, ami feltétlenül egyezik meg máséval...
2011. jún. 27. 12:29
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

és felelősségteljes döntést tudsz hozni? rád lehet bízni egy fél éves gyereket egy napra, ha úgy hozza a sors? vállalsz munkát, ha van rá lehetősség, és becsületesen megcsinálod? továbbtanuláson gondolkodsz már? esetleg komoly párkapcsolaton?

nem attól vagy érett, hogy mindenkivel mindenről elbeszélgetsz, hanem attól, hogy tudsz és képes vagy tudatosan felelősségteljes döntést hozni.

2011. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze, miért ne lehetne rámbízni? A munkát, amit rám bíznak mindig becsületesen megcsinálom (örökletes dolog nálunk a családba a pontosság. Továbbtanulásrol annyit, hogy már 15 éves korom óta tudom, hova, milyen szakra akarok menni,és mi szeretnék lenni, ami azóta nem változott, párkapcsolatról annyit, hogy nem akarok minden fiúva összeállni, akivel összehoz a sors; csak azzal, aki iránt tényleg érzek is valamit, nem azért akarok párkapcsolatot, merthogy nekem is legyen!
2011. jún. 27. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!