Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban hogy működnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban hogy működnek a dolgok?

Figyelt kérdés

7 év után szakítottunk a kisfiam apukajaval ,6 hónapja.

Nem szeretnék most új kapcsolatot de a szex már nagyon hiányzott ,így kb 5 hete lett "valakim", megbeszéltük hogy egyikünk sem akar kapcsolatot. Ő 32 én 27 vagyok. Ne nézzetek hülyének de sosem voltam ilyenben ,összesen életemben 3 kapcsolatom volt abból kettő hosszabb.

Tehát eleinte nem beszéltünk minden nap ,és csak arról mikor megyek át , nem nézett igazán a szemembe szex közben , utána nem bújtunk össze,nem is beszélgettünk sokat személyesen sem.

Viszont mostanában rám ír néha napközben (nem folyamatosan irkalunk) , küld egy képet munka után hogy kávézni van ,(közös a kedvenc helyünk ) ha én is ott vagyok akkor a barátaim szerint le se veszi rólam a szemèt ,ha épp másféle fordulok , mindig fizeti a kávém.

Egyszer mondtam neki, hogy milyen péksüteményt szeretek ,ma kaptam tőle egyet reggelire , teával kávéval. Máskor csak elkoszontunk és eljöttem,nem ettem ittam ott reggel semmit. Bele néz a szemembe szex közben , néha össze kulcsolja a kezem az övèvel. Többet hív át magához , egész éjszaka oda bùjik hozzám. Nemrég egy helyen voltunk buliba ,akkor hívott hogy vele menjek , ha valaki le ül mellém megkèrdezi ki volt az a férfi stb...


Eddig nem tűnt annyira fel, hogy ez ne lenne jó ,egy barátnőm bogarat tett a fülembe hogy ez már nem csak szexkapcsolat, vagyis részéről lehetnek érezèsek is már.



2021. dec. 27. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Igen kedvel
Csak simán kedves
34 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Ne gondold ezt túl!

5 hét telt el, egy idegennel más a szex, mint akit ismersz. Az szuper, hogy figyelmes, kedves, de ettől még nem akar mást mint szexet. Lehet, hogy ez másképp fog alakulni, de ahhoz beszélgetnetek kellene, komolyan!

2021. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Ebből barátság extrákkal lesz.Az se rossz.
2021. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig én is így gondoltam . Meg most is ,csak kicsit bekavart a barátnőm fejben és össze zavarodtam ,mert nekem nem tűnt úgy,hogy ez sok lenne.
2021. dec. 27. 17:36
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Ebből szerelem lesz. Férfiként mondom, itt már nem csak dugásról van szó.
2021. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt szexkapcsolatom. Szex után beszélgettünk is és össze is bújtunk, sőt volt közös program is. De ilyen napi szintű udvarlás az sosem volt. Volt amikor hetekig nem találkoztunk. Az összebújós és ölelkezős szex nálunk is ment.

Ez már több, mint csak szex. Ha egy pasi ennyire néz és teszi neked a szépet az már több. A férfiak, akkor csinálnak ilyeneket amikor el akarnak csábítani egy nőt.


42F

2021. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem akar teged a gyerek miatt. De jo lennel neki bnőnek. De felelosséget meg potapa szerepet stb nem akar.
2021. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Azt így utólag le írom hogy nem sokat beszélünk ám napközben ,pár óránként pár mondat , nem udvarlás szerű csak kérdezi mit csinálok,vagy én írok rá néha hogy milyen napja van, tehát nem mély ,ismerkedős beszélgetés , ha így is ezt mondjátok akkor lehet hogy pici távolságot fogok tartani. Mert félek még az érzelmektől , és a csalódás miatt...

És attól is hogy félre értem és egy idő után én szeretem meg őt,mert többet látok bele


Beszélni nem szeretnék erről vele ,az szerintem nem lenne okos.

2021. dec. 27. 19:26
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha majd a gyerekeddel is bratyizik illetve segiti, áldoz rá, (azaz vannak tettek is), csak akkor lehet barmi több-ben vele gondolkodni.
2021. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak írom ,hogy amúgy ő is apuka ,két gyereke van :)
2021. dec. 27. 19:28
 10/23 A kérdező kommentje:
Elnézést azóta írt még valaki nem neked szántam ,hanem aki rá vágta hogy a gyerek miatt nem kellek neki (mondjuk ez elég durva ,mintha egy leèrtèkelt szr lennék a gyerek miatt) szerintem ez kissé lenéző volt az illetőtől
2021. dec. 27. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!