Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban hogy működnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban hogy működnek a dolgok?

Figyelt kérdés

7 év után szakítottunk a kisfiam apukajaval ,6 hónapja.

Nem szeretnék most új kapcsolatot de a szex már nagyon hiányzott ,így kb 5 hete lett "valakim", megbeszéltük hogy egyikünk sem akar kapcsolatot. Ő 32 én 27 vagyok. Ne nézzetek hülyének de sosem voltam ilyenben ,összesen életemben 3 kapcsolatom volt abból kettő hosszabb.

Tehát eleinte nem beszéltünk minden nap ,és csak arról mikor megyek át , nem nézett igazán a szemembe szex közben , utána nem bújtunk össze,nem is beszélgettünk sokat személyesen sem.

Viszont mostanában rám ír néha napközben (nem folyamatosan irkalunk) , küld egy képet munka után hogy kávézni van ,(közös a kedvenc helyünk ) ha én is ott vagyok akkor a barátaim szerint le se veszi rólam a szemèt ,ha épp másféle fordulok , mindig fizeti a kávém.

Egyszer mondtam neki, hogy milyen péksüteményt szeretek ,ma kaptam tőle egyet reggelire , teával kávéval. Máskor csak elkoszontunk és eljöttem,nem ettem ittam ott reggel semmit. Bele néz a szemembe szex közben , néha össze kulcsolja a kezem az övèvel. Többet hív át magához , egész éjszaka oda bùjik hozzám. Nemrég egy helyen voltunk buliba ,akkor hívott hogy vele menjek , ha valaki le ül mellém megkèrdezi ki volt az a férfi stb...


Eddig nem tűnt annyira fel, hogy ez ne lenne jó ,egy barátnőm bogarat tett a fülembe hogy ez már nem csak szexkapcsolat, vagyis részéről lehetnek érezèsek is már.



2021. dec. 27. 17:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező a 7-esre :

Most okos akarsz lenni, vagy életélvező ?

Nem kell mindent elemezni-agyalni, menjen minden úgy, ahogy jön, kellemesen, finoman és élvezzétek egymást. Lehet ha ezt teszed, azt veszed észre, hogy eltelt 5 év és milyen jó volt.

2021. dec. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Oké ,akkor üres fejjel megyek neki és majd végképp szarul jövök ki.:D
2021. dec. 28. 09:00
 23/23 anonim ***** válasza:
52%

És milyen a "nem szarul jövök ki" ?

Aztán ma miért agyalsz azon, hogy hogy jössz ki ?

Élvezd, ami szembejön és addíg amíg lehet :-)

2021. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!